Gonca Dergisi 14 yaşına gelmiş

Işık Yayıncılık tarafında yayına hazırlanan çocukların her ay yeni sayısını sabırsızlıkla beklediği Gonca Dergisi 14 yaşına gelmiş.

gonca dergisi

Derginin genel yayın yönetmenliğini Peygamber Efendimiz (S.A.V.) ile ilgili kitaplarından tanıdığımız Dr. Reşit HAYLAMAZ yapmaktadır. Gonca Dergisi resim ve hikaye yarışmaları düzenlemektedir. Şu anda yaşı ile birlikte 14.cüsü düzenlenmektedir.

Gonca her ay birbirinden ilgi çekici yarışma, oyun, fıkra, bilmece ve zeka soruları ile bayilerde yerini almaktadır. Son sayısı da birbirinden güzel konu ve çizimlerle evlere misafir olmaya geliyor.

‘Zeynep’in Günlüğü’nde Zeynep, okul hayatını gün gün okuyucularıyla paylaşıyor. ‘Zeynep’in mutfağı’ bölümünde ise kalan yiyeceklerin nasıl değerlendirileceğini anlatıyor.

‘Mizah Dükkanı’ ve ‘Kuyuya Düşen Eşşek’ gibi birbirinden eğlenceli içerikler çocukların dergiyi keyifle okumasını sağlayacaktır.

Musa Güner’in ‘Ağaca Yürü’ hikâyesi, Nuh Özdin’in ‘İsraf Avcısı’ yazısı, Mehmet Terzi’nin senaryosunu yazdığı, Eren Dedeleroğlu’nun resimlediği ‘Hayret Et’ hikâyesi, ‘Gezgin Abi’nin Çanakkale gezisi, Psikolog Sümeyra Özcan’ın ‘Sır Küpü’ köşesi Ocak sayısında yer almaktadır.

Gonca Dergisi‘ne şuanki çizgisinde nice yıllar diliyoruz.

Gonca

Birincil amacımız ziyaretçilerimize dolu dolu bir site sunabilmektir. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazmaktayız.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir