Güzellikleri Dillere Destan Ukrayna Kadınları

Ukrayna Karadenizden komşumuz olması sebebiyle ülkemizde herkesin yakından bildiği bir ülke. Odessa, Kiev şehirlerini tanımayan yok. Ukrayna’nın bir başka özelliği dillere destan güzellikleri ile Ukrayna kadınları.

Şöyle bir fıkra anlatılır. Ukrayna ve Rusya arasındakı savaş yeni başlamışmış. Dedenin birisi evlenmek istiyormuş. Oğlanları “baba sana Suriyeli kız bakalım” demişler. Dede biraz düşünmüş “oğlum bekleyelim Ukrayna’da da kriz varmış. Belki oradan da mülteciler gelir demiş” 🙂

Bu galerimizde hepisini gösteremesek de Ukrayna kadınları ve onların güzellikleri hakkında fikir edinmeniz için birkaç demet sunacağız.

Ukrayna Kadınları İşte karşınızda tüm dünyada güzellikleri ile ünlü Ukrayna Kadınları galerimiz. Aşağıdaki numaralardan diğer resimlere baka bilrsiniz.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

2 Responses

  1. Tayyar Soyer dedi ki:

    Ya Ukraynada bulundum. Kiev gitmiştim. Öncelikle şunu söyleyeyim ki, super bir yer. Adamlar resmen ormanda yaşıyor gibiler. Yeşilliğe hiç dokunmamışlar. Bizim ülkedeki gibi yeşillik katili değiller.
    Diğer taraftan Ukrayna kadınları gerçekten çok güzeller. Hiç çirkin yok gibi. Her kadın ayrı bir güzel oralarda.

  2. Esra TAŞKIN dedi ki:

    Bu kızlara güzel diyen erkekler güzel kadın görmemişler bence. Tamam Ukrayna kadınları güzel ancak abartılacak kadar da değil.Türk kızları, Türk kadınları kendilerine baktıkları zaman çok daha güzel ve çekici oluyorlar.
    Bu coğrafya ne güzeller yetiştirdi. Güney Amerika kızları ve Ukrayna kızlarını bir araya getirin bakalim hangileri daha güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir