Ak Parti eski milletvevekili Muhsin Kızılkaya: Askerin görevi ölmek

Kürt asıllı gazeteci, yazar, çevirmen Hakkari Çukurca doğumlu Ak Parti Mersin eski milletvekili Muhsin Kızılkaya katıldığı TV programında “Askerin görevi ölmek, bunun için maaş alıyorlar” dedi.

Muhsin Kızılkaya kimdir?

Muhsin Kızılkaya 1966 yılında Hakkari ili Çukurca ilçesinin Cevizli köyünde doğdu. İlk, orta ve liseyi Hakkari’de okudu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1987 yılında mezun oldu. 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde Mersin 3. sıradan AK Parti’den 25. dönem milletvekili seçildi. Ocak 2016 tarihi itibariyle Başbakan başdanışmanı olan Kızılkaya, 2014 yılından beri Habertürk gazetesinde yazarlık yapmaktadır.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. Adem Kızılkaya dedi ki:

    Çok yazık. Bir milletvekili nasıl böyle bir şey söyler. Gerçi artık neler neler söylüyorlar. Vatan parçalanmak üzere. Bunlar artık çok küçük şeyler gibi geliyor bazun.

    Haberde birşeye dikkat ettim Muhsin Kızılkaya kürt asıllı bilmem ne bilmem ne yazıyor. İnşallah kötü niyetle söylenmiş birşey değildir.

    Rabbimden dileğim inş herşey kısa zamanda normale dönsün ülkemizde. Amin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir