Azeri Mehman Tağıyev Sarı Gelin okudu herkes hayran kaldı

TV8 tarafından yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının 16 Aralık 2016 tarihli programına Azeri Mehman Tağıyev Sarı Gelin şarkısı ile damga vurdu. 4 Jüri üyesinin hepsini döndürmeyi başardı. Israrlı istekler sonucu Mehman Sarı Gelin şarkısını tekrar okudu.

Yarışma jürilerinin hepsi Mehman’ın sesine hayran kaldıklarını ifade etti. Mehman Tağıyev de jürilerin hepsine teşekkür etti. 4 jüri üyesi Sibel Can, Murat Boz, Hadise, Gökhan ve Hakan kardeşler hepsi Mehmanın kendi ekiplerine katılması için mücadele etti.

Mehman Tağıyev ise hepsine teşekkür ederek Sibel Can ile O Ses Türkiye yarışmasına devam edeceğini belirtti. O Ses Türkiye şampiyon adayları arasında olan Mehman’a başarılar diliyoruz.

Mehman Tağıyev kimdir

Azeri şarkıcı Mehman Tağıyev Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti Culfa ilinde doğmuş. Önce Nahçıvan’da müzik eğitimi almış. Daha sonra Azerbaycan’ın ünlü isimlerinden Alim Gasımov’un talebesinden müzik eğitimi almış. O Ses Azerbaycan müzik yarışmasında birinci olmuş.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. Röya Ayhan dedi ki:

    Sen ülkemizin gururusun Mehman. Sesinle bizi temsil ediyorsun gittiğin yerlerde. Seni ilk dinlediğimde kesin Karabağ bölgesindendir dedim ama Nahçıvan Culfalıymışsın.

    Başarılarının devamını diliyorum. Umarım O Ses Türkiye şampiyonu sen olursun. Yarışmanın diğer etalarında Sarı Gelin dışında başka milli şarkıları seslendirmeni bekliyorum. Mehman Tağıyev Azerbaycan halkı seni destekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir