Dünyanın en seksi matematik öğretmeni

Dünyanın en seksi öğretmeni olmaya aday. Kendisi RUS bir öğretmen. Sınıfta ders anlatıyor. Öğrencilerden birisi yaramazlık yapmış ve öğretmeni videoya çekmiş. Bir anda sosyal medyada fenomen oldu Oksana Neveselaya.

Daha sonra ortaya çıktı ki, öğretmenin instagram hesabı varmış ve o hesapta çok daha seksi fotoğrafları var. Artık öğretmeni tüm dünya tanıyor ve intsagram hesaabında 500 bine yakın takipçisi var.

Dünyanın en seksi matematik öğretmeni Oksana Neveselaya Belarus değil de Türkiye’de olsa ne olurdu değil mi?

Oksana Neveselaya Galeri


Videosu milyonlarla seyredilen sosyal medya fenomeni seksi matematik öğretmeni Oksana Neveselaya – Belarus Minsk

Gonca

Birincil amacımız ziyaretçilerimize dolu dolu bir site sunabilmektir. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazmaktayız.

You may also like...

1 Response

  1. Acun Türkoğlu dedi ki:

    Bu nedir arkadaş ya. Dünyanın en manyak matematik öğretmenleri ne hikmetse bizde. En seksi matematik öğretmeni de Ruslarda 🙁
    Zaten bizde bayan matematik öğretmeni çok fazla karşılaşılan birşey değil. Olanlar da erkek gibi birşey. Milli Eğitim Bakanlığından rica ediyoruz eğer bizde bulamazlarsa lütfen Rusyadan seksi matematik öğretmeni ithal etsinler. Çok rica ediyoruz. Yok arkadaş bir devletiz bizden nasıl rica edersiniz derlerse o zaman arz ediyoruz. Seksi öğretmenden ders almak bizim de hakkımız. Değil mi ama?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir