Son Haberler

Dünyanın en uzun kirpiklerine sahip kadın (Çin Malı)

Çin galiba her alanda dünya birinciliğini almadan durmayacak. Bu sefer dünyanın en uzun kirpiklerine sahip olan kadın Çin Malı çıktı. Yani Çinde yaşıyormuş.

Kirpiklerimizi biliyorsunuz. Hani gözümüzün hemen üzerinde yer alırlar. Sizce bir kirpik en fazla ne kadar uzun ola bilir? 1 cm, 2 cm hiç olmadı en fazla 3 cm dediğinizi duyar gibiyim. Maalesef yanıldınız. Bu kadının kirpikleri tam tamına 12.4 cm. Aklınıza gelebilir bu kadın kirpiklerini nasıl oynatıyor diye. Öyle ya dakikada 25 defa göz kırparız. İşte bu sorunun cevabını biz de bilmiyoruz. Olur da bir gün Shangai yolumuz düşer de dünyanın en uzun kirpiklerine sahip kadınla tanışırsak sormayı düşünüyoruz.

Dünyanın en uzun kirpiklerine sahip kadın Dünyanın en uzun kirpiklerine sahip kadın Dünyanın en uzun kirpiklerine sahip kadın

Yazar Gonca

Birincil amacımız ziyaretçilerimize dolu dolu bir site sunabilmektir. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazmaktayız.

Bir Yorum

  1. Savaş

    18 Eylül 2017 at 08:52

    Çok çok güzel kirpikleriniz var hanımefendi. Çinli kadınlara her yaptıkları yakışıyor. Acaba sizin ülkenizden mi evlensem. Şartları nedir acaba? Türkiyede çocuk limiti de yok. En az 3 isteniyor. Düşünün yani.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir