Gonca Vuslateri kimdir?

Son günlerin çok konuşulan ünlü ismi Nazlı Gonca Vuslateri kimdir, nerelidir, kaç yaşında, boyu kaç cm, hakkında neler biliniyor, kimle evli, hangi tiyatro, dizi ve sinema filminde oynuyor, Instagram, Facebook ve Twitter adresleri neler?

Nazlı Gonca Vuslateri kimdir?

Herkes tarafında bilinenin aksine asıl ismi Nazlı Gonca Vuslateri olan sanatçı 2 Eylül 1986 yılında Bursa’da doğmuştur. Önce Kadıköy İntaş Lisesi sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümü mezunudur.

Aşağıdaki dizilerde oynamıştır

Eyvah Kızım Büyüdü (TV dizisi) 2000 Kanal D

Aliye (TV dizisi) 2004 atv

Büyük Buluşma (TV Dizisi) 2004 – Filiz

Kız Babası (TV dizisi) 2006

İftira İle Gelen Kurtuluş (Samanyolu tv dizisi) 2007

Canım Ailem “(Nurcan)” (TV dizisi, 2009) atv

Küçük Sırlar “(Ceyla)” (TV dizisi) 2010-2011 Star TV

Yerden Yüksek”(Kumru)” (TV Dizisi) 2011 TRT 1

İbreti Ailem “(Yıldız)” (TV Dizisi) 2012 Star TV

Yalan Dünya “(Eylem)” ve “(Vasfiye)” 2012-2014 (Kanal D)

Gönül İşleri “(Kader)” 2015-günümüz (Star TV)

1 Ocak 2016 tarihli gazete ve sosyal medya haber sitelerine yansıdığı kadarı ile Burak Ertoğan ile Phuket adasında evlenmiştir.

Sosyal Medya Hesapları

Gonca Vuslateri Instagram, Twitter, Facebook ve Youtube hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır. Instagram sayfasında 907 bin takipçi bulunmaktadır.

Gonca Vuslateri Galeri

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

2 Responses

  1. Tagi Amini dedi ki:

    Merheba basarilarinizin devamini dileri

  2. Gonca Kayalar dedi ki:

    Televizyonlar, gazeteler ve internet sitelerinde hiç bir zaman Nazlı ismine rastlamamıştım. Hepsi genelde Gonca Vuslateri olarak kullanıyor. Aslında Nazlı Gonca Vuslateri daha iyiymiş. Bence hep tam isminizi kullanın.

    Ayrıca son zamanlarda yeni TV dizi ve film projelerinde göremiyoruz seni. Özletme kendini. Yeni projelerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir