Category: Teknoloji

Teknoloji başımızı döndürecek bir hızla gelişmeye devam ediyor. Gelişmleri Gonca’da birlikte takip etmeye ne dersiniz!

4

Bedava .com domain almak

Projesi olan ancak maddi olarak yeterli birikimi olmayanlar bedava .com domain almak için araştırma yoluna gitmektedirler. Çünkü son yıllarda Türk Lirasının dolar karşısında değer kaybetmesi ile domain fiyatları uçuk rakamlara gelmektedir.

1

05378429057 – 0537 842 90 57 arayıp duruyor

Bu 05378429057 0537 842 90 57 numara kime veya hangi firmaya ait bilmiyorum ancak arayıp arayıp duruyor. Açınca konuşsa neyse. Hiç konuşmuyor. Arka planda müzik çalıp duruyor. 0537 842 90 57 kimin veya hangi...

60

Instagram Hesap Dondurma 2020, Kesin Çözüm Sunuyoruz

Instagram canınızı sıkmaya başladımı Instagram hesap dondurma veya bir başka ifade ile Instagram hesap silme gündeme gelir. 2020 geldiğimiz bu dönemde Instagram dondurma veya silmek veya kapatmak artık mümkün. Instagram buna Hesabını Geçici Olarak Kapat ismini vermiş. En...

7

Facebook hesap silme, Facebook dondurma

Sosyal medya bazen illallah ettirir. Bu kriz anlarında Facebook hesap silme en iyi çözüm. Diğer çözüm de facebook hesap dondurma işlemi. Sosyal medya devi hem hesap silme hem de dondurma işlemine izin veriyor.

3

Cep telefonundan para kazanabilirsiniz

Hepimiz üzerimizde cep telefonları taşıyoruz. İletişim için kullanıyoruz ancak cep telefonundan para kazanabilirsiniz bunu biliyor musunuz? Hem de kolay bir yolla cep telefonundan para kazanmak mümkündür.

0

İnternet’ten Para Kazanma Yol ve Yöntemleri

Günümüzün teknolojik imkanları artık 7den 70e herkese internetten para kazanma imkanları sunuyor. Bu yazımızda sizin internetten para kazanmanız için gerekli olan yol ve yöntemleri açıklayacağız.

0

En ucuz 3 akıllı telefon

Akıllı telefonlar artık hemen her alanda işimizi görüyor. Banka işlemlerini yapıyoruz, internetten haberlerimizi, emaillerimi okuyoruz. Hatta ve hatta TV seyrediyor video görüşmeler yapıyoruz. İşte en ucuz 3 akıllı telefon: