Category: Yemek Tarifleri

Gonca guruları tarafından hazırlanmış resimli ve bazı durumlarda video açıklamalı leziz yemek tarifleri ile yemekleriniz daha lezzetli.

2

Azeri Pilavı Nasıl Yapılır, Azeri Pilavı Tarifi

Kardeş ülke Azerbaycan mutfağı ile çok ünlü. Özellikle Azeri Pilavı ülkemizde de çok seviliyor. Bu yazımızda Azeri pilavı nasıl yapılır sorusuna cevap arayıp Azeri pilavı tarifi vereceğiz.

2

Çilekli Puding Tarifi

Çocuklar kadar büyüklerin de çok sevdiği Çilekli Puding tarifi. Çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yapılışı için çok az bir zamana ihtiyacınız var.

2

Mercimek Çorbası Tarifi

Mercimek Çorbası soframızın vazgeçilmezlerindendir. Hazırladığımız Mercimek Çorbası tarifi ile evde kolayca yapabilirsiniz.

3

Ezogelin Çorbası Tarifi

Pirinç, bulgur ve kırmızı mercimekle hazırlanan Ezogelin çorbası tarifi ile kısa zamanda bu lezzeti sofranıza taşıyabilirsiniz.

1

Muzlu Milföy Tarifi

Bu yazımızda çok leziz ve bir o kadar da hafif olan Muzlu Milföy Tarifi vereceğiz. Evde kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

1

Dırgit Tarifi – Hedik Tarifi

Birçok yöremizde popüler lezzetlerden olan Dırgit tarifi veya Hedik tarifi ile sofralarınızı yeni bir tatla tanıştırıyoruz. Evde kolayca hazırlayabilirsiniz.