Category: Sağlık

Gonca editörleri tarafından hazırlanan SAĞLIK sayfamız her yaştan ziyaretçimize hitap etmektedir.

0

Hangi bitkisel yağlar daha güvenli?

Bazı bitkisel yağlar, “kötü” kolesterolü artırabilen ve kalp-damar hastalıkları ve diyabete yol açabilen trans yağlar içerir. Health.News sitesinin yaptığı araştırmaya göre doktorlar oksidasyona en dayanıklı ve buna bağlı olarak en sağlıklı ürünleri seçtiler. Hindistan...

3

Kıvırcık saçların bakımı nasıl yapılmalıdır?

Kıvırcık saçların bakımı diğer bir şekilde söylersek kolay taranması ve kırılmaması için birkaç kurala uymak gerekir. Ayrıca makalemizde kıvırcık saç modelleri galerimiz de bulunmaktadır.

0

Işgın otu kanseri iki günde tedavi ediyor

Kanser günümüzün en baş belası hastalıklarından birisidir. Bu hastalığın maalesef yaşı da yok. Genç, yaşlı, çocuk herkes yakalanabiliyor. Son yapılan araştırmalar ışgın otu ve kanser ile mücadeledeki yerini ortaya çıkartmaktadır.

0

Ceviz iç zarının gizli kalmış faydaları

Cevizin faydaları saymakla bitmez. Bu yazımızda cevizin genelde attığımız kısmı olan ceviz iç zarının faydalarını yazacağız. Balgamlı öksürük ve doğal tedavisi Balgamlı öksürük için birçok çareler veya ilaçlar vardır. Gonca yabancı basına dayanarak bu kez...

2

Kendini eve kapatma hastalığı: Hikikomori

Bilgisayar, tablet, mobil telefon, akıllı saat derken çağın vebasına yakalanıyoruz. Kendini eve kapatma hastalığı: Hikikomori nedir, kelime anlamı ve daha fazla bilgi.

0

Cinsel Gücü Artıran Gıda – Antep Fıstığı

Çok çok eski zamanlardan Antep Fıstığı insanların sağlıklı kalmak için tükettiği gıdalardan birisi olmuştur. Antep fıstığı hem çok tatlı bir gıda hem de sağlığa çok faydaları vardır. Sağlığa faydalarını günümüz tıp ve alternatif tıp...

0

Kalp krizi esnasında ne yapmalıyız?

Kalp krizi esnasında saniyeler bile önem kazanmaktadır. Yapılacak küçük bir önlem ve sağlıklı müdahale hayat kurtarıyor. İşte kalp krizi esnasında yapılması gereken o yöntemler:

1

Grip Virüsünden Koruyan 10 Besin

Bu yazımızda ülkemizin her tarafını sarsan grip virüsünden koruyan 10 besin hakkında bilgi vereceğiz. Bildiğiniz gibi Türkiye ve dünyada bu mevimde grip virüsü insanları çok fazla etkilemektedir.