Kombin Önerisi: Festivale giderken ne giysem?

Festival döneminin başlamasının bizi ne kadar çok heyecanlandırdığından bahsetmiş ve festival stillerini incelemiştik. Bugün de kendi festival kombinimizi yaratmak istedik. Festival stilinde gün boyu içinde rahat edebileceğimiz parçaları seçtik ama moda da es geçilmedi tabii ki. İşte başlıyoruz! Festivale giderken ne giysem?

Kot şortsuz bir festival kesinlikle düşünemiyoruz! Bu sezon yaratıcılığınızı şortlarınızın üzerinde konuşturabilir, eski şortunuzu kendi zevkinize göre yeniden yaratabilirsiniz. Bizim favorimiz zımbalı şort!

Festival ortamında rahat ve salaş parçalar tercih etmek her zaman avantajlıdır. Biz de zımbalı kot şortun üzerine festival konseptine uyacak iki farklı bluz seçtik. Böyle bir kombinin altına rahat ayakkabılar tercih etmenizi öneririz. Spor ayakkabı tercih edebileceğiniz gibi, seçiminizi sandalet ve parmak arası terlikten yana da kullanabilirsiniz.

Bizce festival stilinin en önemli parçaları aksesuarlar. Takı, çanta, güneş gözlüğü ve hasır şapka festival stilini en iddialı tamamlayıcıları. Rengarenk takılarınızı takın, bez çantanızı yanınıza alın, spor tarzdaki güneş gözlüğünüzü ve hasır şapkanızı yanınızdan eksik etmeyin icon smile Kombin Önerisi: Festivale giderken ne giysem?

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir