Resimli Temel Fıkraları

Temel ne yapsa mutlaka ortaya fıkralık bir şeyler çıkıyor. Birbirinden komik 50 resimli Temel fıkraları sizin için derledik.

Temel yurtdışına çıkar fıkra olur, cezaevine girer fıkra olur, evlenir yine dillere destan bir fıkra çıkar ortaya, ilkokula gider yine fıkralık olaylar baş gösterir. Kısaca nerede Temel varsa güleceğiz, eğleneceğiz demektir.

Resimli Temel Fıkraları

Karadeniz fıkraları olmadan yüzümüzde gülücük açmayacaktı herhalde. Karadeniz yöresi insanları çok merttir, çok sıcakkanlıdır. Belki de bu sebeple haklarında çokca fıkra üretilir. Temel fıkraları ise bölgenin vazgeçilmezidir.

Resimli Temel Fıkraları
Resimli Temel Fıkraları

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

5 Responses

 1. Sibel Ceyhan dedi ki:

  Ula Temel ula Temel. Akşam akşam güldürdün yine beni 🙂 Resimli Temel fıkraları yapmak kimin aklına gelmiş acaba merak ediyorum.

  Gonca teşekkür ederim böyle güzel komik fıkralar için. Temel fıkraları her zaman favorim olmuştur. Çok gülerim Temel fıkralarına.

  Sen bizi güldürdün hayat da seni güldürsün Temel.

 2. Akın Ülkü dedi ki:

  Fıkralar milli kazanımımızdır. Yüzlerce Temel fıkrası bilirim. Buradakıi bazı resimli Temel fıkralarını ilk defa gördüm.
  Çok güldüm fıkralarınıza. Teşekkürler bu güzel galeri için. Sitenizi takip etmeye devam edeceğim. Bu şekilde devam edin.

 3. Bilal Erdoğan dedi ki:

  Resimli resimsiz tüm Temel fıkraları komiktir. Her zaman güldürür. Bu kadar.

 4. Halit Bahçıvan dedi ki:

  Bence başlık biraz garip olmuş. Bir anda resimli Temel fıkraları diye başlık görünce zannettimki her fıkrada farklı bir Temel resmi var. Güldürdünüz beni 🙂

 5. Sevda İsayeva dedi ki:

  Merhaba kardeş ülke Türkiye, merhaba Karadenizin asi ve o kadar da komik insanları. Ata yurt Azerbaycan’dan hepinizi selamlıyorum. Şu an resimli Temel fıkraları ile sahuru bekliyorum. Karadeniz fıkraları her zaman favorim olmuştur. Bazen her gün onlarca komik fıkra okuyorum. Hayat enerjime enerji katıyor. Sizleri seviyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir