En güzel Rus hostesler

Her türlü güzellik yarışması görmüştük ama en güzel hostes yarışması daha yeni öğreniyoruz. Rusya’nın en güzel hostesleri yarışması için en güzel Rus hostesler birbirleri ile yarıştı.

Rusya’nın en güzel hostesleri

Yarışma Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenleniyor. Binlerce hostes en güzel seçilebilmek için yarışıyor. Yarışmaya bu sene 1500 hostes katılmış.

En güzel seçilip tacı almak için kıyasıya yarışan hostesler önce podyumda yürüdü. Yarışan hostesler olunca sadece güzelliğe değil iş becerisi de ölçüldü. Hostesler yarışmada finale kalabilmek için bazı görevleri yerine getirmeleri gerekiyordu. Güzel hostesler önce acil durumlarda neler yapacaklarını gösterdi final aşamasına gelince ise kendilerini ve işlerini anlatıp, yeteneklerini sergilediler.

Güzeller farklı alanlarda taç sahibi oldular. Krasnoyarsk vilayetinden NordStar Havayolları hostesi Anna Gurina ‘Sivil havacılık’ alanında verilen tacın sahibi oldu. Volgograd vilayetinden Inga Kavun ise ‘İş havacılığı’ alanında güzel seçildi ve taç almaya hak kazandı.

Aeroflot Havayolları çalışanı Alena Smorodina Düzenli havayolları alanında ikincilik elde etti. Düzenli havayolları alanda üçüncülüğü Ural Havayolları çalışanı Yuliya Yamalova kazandı.

Seyircinin seçimi ödülü Yakutia Havayolları çalışanı Yuliya Osipova’ya gitti.

İşte en güzel Rus hostesler

en güzel rus hostesler

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir