Talihsiz Gelin Hayatının En Büyük Acısını Yaşadı

Düğün günü her gelinin arzusu o günü mutlu geçirmek. Çoğu da zaten böyle geçer. Ancak bu mutlu günde hayatlarının en büyük acısını yaşayanlar da yok değil.

Gelini ince demir üzerinde yürütmek

Bey ve gelin düğün öncesi resim çektirip o anları unutulmaz kılmak isterler. Yalnız işi abartıp gelini ince demir üzerinde yürütmek nedir arkadaş. Sonuç, gelin hayatının en büyük acısı ile kıvranıyor.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. Arif Hak dedi ki:

    Başlıktaki talihsiz gelin kısmını görünce herhalde düğün günü çok kötü bir haber filan aldı diye düşündüm. Bu durum çok çok daha kötüymüş. Gelin sadece o anı değil belki bir hayat unutamayacağı bir durum yaşıyor.

    Ama bence damat gelinden daha fazla acı yaşıyor. Ömür boyu da yaşayacaktır. Eğer gelin ve damat evlendilerse. Belki de gelin bu olaydan sonra evlenmeye tövbe etmiştir 🙂

    Allah kimsenin başına vermesin. Amin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir