Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGüzel SözlerEn güzel Mevlid Kandili mesajları

En güzel Mevlid Kandili mesajları

Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed (SAV) bu mübarek günde doğmuştur. O sebepten bu gün Mevlid Kandili olarak kutlanmaktadır. Hicri takvimle Miladi takvim arasındaki farktan dolayı 2017 yılı kandili günü 29 Kasım Çarşamba gününü, 30 Kasım Perşembe gününe bağlayan gece idrak edilecek. Mevlid kandili insanların birbirlerine bu mübarek günü kandil mesajları ile hatırlatması ile de bilinir. Biz de sizin için en güzel Mevlid Kandili mesajları derledik.

Mevlid Kandili mesajları

Allah gönlünüzden geçen her duayı hakkınızda hayırlı ise kabul etsin. Amin! Kandiliniz Mübarek Olsun!

Tüm Müslüman aleminin mübarek Mevlid Kandili kutlu olsun… Bu mübarek günde Allah ‘Barış, Huzur, Sağlık’ nasip etsin inşallah.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Mevlid kandilinizi kutlarım.

Mevlid Kandili Mesajları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu gece mübarek ve hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun…

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu mübarek gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun…

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun makamınız cennet, Hz. Muhammed (sas) komşunuz olsun günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Gonca
Goncahttps://www.gonca.com
1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments