Kobe Bryant ve kızı Gianna Maria helikopter kazasında öldü

Efsanevi basketbolcu Kobe Bryant 41 yaşında helikopter kazası sonucu hayatını kaybetti. Kızı Gianna Maria da helikopterde kendisi ile birlikteydi.

Kaza pazar günü sabah saatlerinde California eyaletinin Calabasas kenti yakınlarında meydana geldi. Şu anda olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kobe Bryant, NBA’yi beş kez kazandı. Ayrıca o, 1 kez düzenli ligin, 1 kez NBA final serisinin, 4 kez ise “Yıldızlar oyunu” nun “en değerli oyuncusu” (MVP) seçilmişti.
 
ESPN’den Adrian Wojnarowski’nin son verilerine göre, Bryant kızı Gianna ile birlikte basketbol maçını izlemeye gidiyormuş. Helikopterin güvertesinde onlarla birlikte Gianna’nın takım arkadaşı ve onun babası da vardı. Kazadan sağ kurtulan olmadı.
 
Los Angeles Polisinin son verilerinde Kobe Bryant’ın özel helikopterinin güvertesinde yaklaşık 9 kişi olduğu ve bunların hepsinin hayatını kaybettiği belirtiliyor.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir