Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanıyor

angelina jolie brad pittDünyaca ünlü Hollywood yıldızları Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanmak için mahkemeye başvurmuşlar. Çift 2004 yılından beri birliktelerdi ve bu birliktelik 2014 yılında evlenme ile sonuçlanmıştı.

Ayrıca Angelina ve Brad çifti örnek çift olarak gösteriliyordu. Boşanma sebebi tam belli olmasa da çocuklarla ilgili bir anlaşmazlık olduğu iddia ediliyor.

Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanma haberini ünlü magazin sitesi TMZ duyurdu ancak taraflardan şu ana kadar herhangi bir açıklama gelmiş değil.

Angelina Jolie çocukların velayetinin kendisine verilmesini istiyor.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. Mücahit Ercan dedi ki:

    Angelina Jolie ve Brad Pitt evliliği örnek gösteriliyordu. Çok ideal bir aile gibi duruyorladı. Demek ki, öyle değilmiş. Kameralar karşısında yaşan hayat bir yerden sonra devam ettirilemiyor. Bunların evliliği de öyle oldu.
    Bence ayrılırken de normal ayrıla bilirlerdi. Ancak hala Angelina Jolie mi boşanıyor yoksa Brad Pitt mi boşanıyor belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir