Azeri Asıllı İşadamı Reza Zarrab ve Ebru Gündeş Boşanıyor

Azeri Asıllı işadamı Reza Zarrab Türkiye gündemine ilk Azeri Kızı Günel ile yaşadığı aşk ile girmişti. Uzun bir dönem Günel ile birlikte olan Reza 2010 yılında ani bir kararla Ebru Gündeş ile evlendi. O zaman haberler Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın gizlice evlendiğini yazıyordu. Reza’nın Ebru’ya verdiği hediyelerle her zaman magazin dünyasının gündeminde oldular. Bu evlilikten Alara Zarrab isminde kızları da oldu.

17/24 Aralık sonrası

Ancak bu mutlu evlilik 17/24 Aralık olayları ile bozulmaya başladı. Devamlı Reza ile Ebru’nun boşanacağı haberleri çıkıyordu.

Nihayet bugün Reza Zarrab basın duyurusu ile Ebru Gündeş’in ona karşı boşanma davası açtığını duyurdu. Reza her ne kadar boşanmak istemese de Ebru Gündeş boşanma konusunda ısrarcıymış.

Reza Zarrab tarafından duyurulan basın bildirisi.

reza zarrab ve ebru gündeş boşanma duyuru

Mutluluk fotoğraflarda kaldı

ebru gündeş ve reza zarrab

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. Aslı Albayrak dedi ki:

    Ebru Gündeş hanıma hiç yakıştıramadım. Bizim kültürde böyle birşey yok.

    Boşanacaksa beklesin tutukluluğu bitsin.

    Yine de Reza Zarrab ve Ebru Gündeş bilir.

    17/24 Aralık olaylarında görüldü ki Reza da Ebru hanımı az aldatmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir