Türk mühendisler BMW marka aracı Transformers’a dönüştürdü

Her zaman Transformers serisinin kurgusal olduğunu düşündük, ama bu dev robotların gerçek olduğu ortaya çıktı. Bize inanmıyor musunuz? O zaman aşağıda yayınladığımız resimlere göz atın ve dünyanız nasıl tepetaklak oluyor görün.

BMW Transformers araç Letrons adında bir Türk firması tarafından yapıldı ve gördüğünüz gibi, bu tamamen işlevsel bir transformers! Peki tamam, belki TAM işlevsel değil. Belki uçmuyor, savaşmıyor ancak robot modunda olmadığı zaman sürebiliyorsunuz.

Hemen bir tanesine sahip olmak istediniz değil mi? Kim istemez ki. Fiyatını söyleyemeyiz ancak ucuz olmadığını tahmin ediyoruz. Daha fazla bilgi için BMW Transformer robotları üreten Letrons firmasının kendi web sitesine göz atabilirsiniz.

 

 

Gonca

Birincil amacımız ziyaretçilerimize dolu dolu bir site sunabilmektir. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazmaktayız.

You may also like...

1 Response

  1. Arif Erdoğan dedi ki:

    Bu nasıl bir iştir anlamadım. Daha milli bir aracımız yok transformer yapmaya kalkıyoruz. Daha doğrusu BMW aracı modifiye ediyoruz.

    Bakan da üniversite öğrencilerine yaptığı konuşmada cebimizde taşıyacağımız çiple 2 aylık elektrik ihtiyacımızı karşılayacağımızdan bahsediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir