Vatan Şaşmaz eski sevgilisi tarafından öldürüldü

Oyunculuğu ve başarılı sunuculuğu ile herkesi kendisine hayran bırakan Vatan Şaşmaz, Beşiktaş’taki Conrad Otel’de eski manken Filiz Aker tarafından 4 kurşunla sırtından vurularak öldürüldü.
Vatan Şaşmaz Filiz Aker tarafından öldürüldü

Yediden yetmişe herkesi üzen olay dün akşam Beşiktaş’ta bulunan Conrad Otel’de saat 20.00 sıralarında meydana geldi.

İddiaya göre Filiz Aker bir zamanlar aşk yaşadığı Vatan Şaşmaz’a karşı platonik aşk besliyordu. Zamanla bunu takıntı haline getirdi. Bir dönem mankenlik de yapmış olan 55 yaşındaki Filiz Aker 17.00 sıralarında yeğeni Dora Ercan ile otelde yemek yerken gelen bir telefon mesajı ile odasına çıktı.

Aker’den uzun süre haber alamayan yeğeni durumu otel görevlilerine ve polise bildirdi. Kapıyı açan otel görevlileri 43 yaşındaki Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker’i kanlar içerisinde yerde yatarken buldu.

Otel görevlileri durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde kanlar içerisinde yatan Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker’in hayatlarını kaybettiğini belirledi.

Vatan Şaşmaz öldürüldüğü sıralarda herkes TV’de Çocuklar Duymasın dizisinde kendisini seyrediyordu.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. Sevda Isayeva dedi ki:

    Çok kötü oldum duyunca. Vatan Şaşmaz sevdiğim oyunculardan birisi idi. Filiz Aker neden böyle yaptı anlayamadım. Kendisine de yazık etti.

    Aşk yaşamışsın bitmiş gitmiş. Daha neden bunu platonik aşka dönüştürüyorsun ki. Demek ki psikolojisi de iyi değilmiş. Allah her ikisine de rahmet etsin.

    Vatan Şaşmaz bundan sonra oynadığı dizi ve filmler ile anılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir