Gonca Batur kimdir?

Gonca Batur ile ilgili bilgiler Kibar Holding internet sayfasından alınmıştır.

1970 yılında Konya’da doğan Gonca Batur, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlamış, aynı üniversitede MBA derecesini aldıktan sonra 1994 yılında Arthur Andersen Yönetim Danışmanlığı’nda iş hayatına başlamıştır. Kariyerine Accenture Danışmanlık’ta Kıdemli Müdür olarak devam eden Batur, iletişim, üretim, perakende ve lojistik sektörleri ağırlıklı olmak üzere tedarik zinciri ve lojistik çözümleri üzerine projeler yürütmüştür.

Turkcell’de 2005-2011 yılları arasında Teknik Dışı Satınalma ve Kontrat Yönetimi Bölüm Başkanlığı, 2011-2014 yılları arasında ise Grup Satınalma, Lojistik ve Kontrat Yönetimi Direktörlüğü görevlerini üstlenmiştir. Kasım 2014’te EY Türkiye’de tedarik zinciri çözümlerinden sorumlu şirket ortağı olan Gonca Batur, Nisan 2015 itibariyle Kibar Holding Satınalma Bölüm Başkanlığı görevini üstlenmiştir.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir