Zeynep Çamcı kimdir? Nerelidir, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Son dönemlerde yıldızı parlayan oyunculardan birisi de Zeynep Çamcı. Kendisi Muğla Bodrum doğumlu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. 2009 yılından sinema, dizi ve tiyatro oyunlarından oynamaktadır.

İlk çıkışını Recep İvedik 3 ile yapmıştır. Leyla ile Mecnun dizisinde ününü pekiştirdi. Beni Böyle Sev dizisinde başrol oynamıştır.

Eğlendirme Dairesi komedi preogramında Zeynep, Beni Böyle Sev dizisinde Ayşem, Emir’in Yolu dizisinde Can, Leyla ile Mecnun dizisinde Sedef, Canımın İçi dizisinde Sinem rollerinde oynamıştır.

Şu an Seviyor Sevmiyor dizisinde Deniz karakterini canlandırmaktadır.

Zeynep Çamcı resimleri

zeynep çamcı resimleri

Gonca

Birincil amacımız ziyaretçilerimize dolu dolu bir site sunabilmektir. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazmaktayız.

You may also like...

1 Response

  1. Fatih Subaşı dedi ki:

    Zeynep Çamcı TV dizilerinden oynayan yeni nesil kızlardan beğendiklerimden birisidir. Ancak biraz daha kendisini geliştirmesi lazım. Bazıları gibi alan dışından da gelmiş değil. Sinema bölümü mezunu. Üzerinde biraz daha çalışırsa yakında çok daha farklı ve güzel projelerde görebiliriz.

    Seni seviyoruz Zeynep Çamcı yolun ve kariyerin açık olsun. Güzel haberlerini takip ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir