5 yaş gençleştiren maske

5 yaş gençleştiren maske

Japon kadınlarının pürüzsüz derisine gıpta etmemek mümkün değil. Burada ırksal özellikler ve coğrafi koşulların etkisi olsa da, onların kendine has güzellik sırları var. Örneğin, Japon kadınları cildinin güzelliğini yüzyıllardır kullandıkları deniz ürünlerine, aynı zamanda, pirinç maskesine borçlular.

Pirinç, içerdiği omega-6 yağ asidi (linoleik asit) ve antioksidanlar sayesinde cilt hücrelerini yeniler, ona daha taze ve parlak bir görünüm verir, aynı zamanda da, cilt lekelerini yok eder.
 
Maske için gereken ərzaqlar:
1 çorba kaşığı pirinç
1 çorba kaşığı süt
1 çorba kaşığı bal
 
Hazırlanışı:
Pirinci 2-3 bardak suda yumuşayana kadar kaynatın. Suyunu süzün, ama dökmeyin, çünkü maskadan sonra yüzünüzü tam olarak aynı su ile yuyacaqsınız.
Düğümü sütte ezerek iyice karıştırın. Sonra bal ilave edin. Maskeyi temiz ve kuru yüze sürün. Yüzünüzdeki maskenin kuruması için biraz bekleyin. Sonra onu silip yüzünüzü, yukarıda belirttiğimiz gibi, soğumuş pirinç suyu ile yıkayın.

Gonca

Birincil amacımız ziyaretçilerimize dolu dolu bir site sunabilmektir. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazmaktayız.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir