Resimli Komik Fıkralar – 50 komik fıkra

Resimli Komik Fıkralar Dilenci

Temel, Dursun, Cemal, Fadime hepsi resimli komik fıkralar galerimiz ile sizi güldürmeye geldi. Birbirinden komik 50 resimli fıkrayı sizler için derledik. Umarız beğenirsiniz. Lütfen fıkrları okuduktan sonra yoruma görüşünüzü yazınız. 

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

5 Responses

 1. Dilruba dedi ki:

  Sabah sabah çok güldüm. En çok da Kayseriliye güldüm. Adamların kafası komple ticarete çalışıyor 🙂

  • Fatih Karaduman dedi ki:

   Evet fıkralar çok komik. Ben de Kayserili fıkrasına çok güldüm. Ben Elazığlıyım. Siz nerelisiniz Dilruba hanım? Aynı komik fıkralar bizi güldürdüğüne göre belki aynı kafadayızdır. Yaşım 25 sizinle tanışmak isterim. Tabii ki siz de kabul ederseniz. Bence denemekten zarar gelmez. Birbirimize fıkralar anlatır dururuz. Çok fıkra biliyorum. Eminim siz de aynısınızdır.

 2. Temel Karadeniz dedi ki:

  Sitenizi beğenerek takip ediyorum. Çok güzel ve ilginç haberler ekliyorsunuz. Resimli komik fıkralar da çok komik. Sitenizde hiç sıkılmadan saatlerce vakit geçirebilirim.

  Sizden bir ricam var. Lütfen çok fazla komik fıkralar ekleyin. Oyunlar ve videolar bölümü de istiyorum.

  Oyunlar, fıkralar ve video bir eğlence sitesinin olmazsa olmazı bence. Gonca sitesine başarılar diliyorum. Kısa zamanda Türkiye’de en çok girilen siteler arasında görmek istiyorum Gonca.

 3. Saffet Dalveren dedi ki:

  Gonca sitesi editörleri. Sizden daha fazla komik fıkralar bekliyoruz. Sitenizi çok takdir ediyor ve hemen hemen her gün siteye giriyorum. Ancak fıkralar az bence daha fazla eklemelisiniz. İsminiz Gonca eğlence ve haber sitesi ancak haber kısmı daha fazla. Eğlenceye de yer verin. Komik fıkralar olmazsa olmaz. Lütfen her gün yeni fıkralar ekleyin.

  Sitenizi çevreye de tanıtıyorum. Her gün yeni ziyaretçiler buluyorum. Böyle de devam edeceğim. Yeter ki, bizim söylediklerimizi dikkate alın. Çok komik fıkralar bekliyoruz sizden. Kolaylıklar dilerim.

 4. Fikret Azeri dedi ki:

  Fıkralar beni benden aldı. Deminden okuyup okuyup gülüyorum. Bu çok komik fıkralar için teşekkürler. Siz bizi güldürdünüz Allah da sizi güldürsün. Azeri fıkraları da çok komiktir. Sitenize Azerbaycan fıkraları da ekleyin. Çok fazla ziyaretçi gelir sitenize. Ne kadar komik fıkra bulunursa o kadar fazla ziyaretçiniz olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir