Son Haberler

Azeri Güzeller

Azerbaycan ile hem tarihsel hem de kültürel bağlarımız var. Azeri güzeller tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de biliniyor. Türk dizileri, filmleri kardeş ülkede çok popüler. Bir çok Azeri kardeş Türk TV kanallarını seyrediyor. Türk ünlüleri herkes tanıyor. Azerbaycanlı birçok ünlü Türkiye’de tanınıyor.

Azeri Güzeller Galerisi

Kardeş ülke Azerbaycan’ın tüm kızları güzeldir. Ancak biz burada ne yazık ki, hepsine yer veremeyeceğiz. En ünlü Azeri güzellerden bir galeri hazırladık. Umarız beğenirsiniz. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz.

Günay Musayeva

Azeri güzel Günay Musayeva Türkiye’de ve Azerbaycan’da modellik yapmaktadır. 7 Şubat 1986 tarihinde doğmuştur. Tolga Karel ile evliliğinden Cihangir Can Karel isminde bir oğlu vardır. Ayrıca oyunculuk da yapmaktadır. Hayatı Azerbaycan ve Türkiye arasında geçmektedir.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Yazar Gonca

Birincil amacımız ziyaretçilerimize dolu dolu bir site sunabilmektir. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazmaktayız.

5 Yorum

 1. Dilruba

  15 Eylül 2016 at 11:26

  Azeri güzeller çok güzel ancak unutmamak lazım ki bizim Türk kızları da çok güzel. Dünyada eşi benzeri yok bizim kızların. Kaç tane dünya güzelimiz var unutmayalım.

  • Garip yolcu

   12 Kasım 2017 at 01:50

   Çok dogru

   • Garip yolcu

    12 Kasım 2017 at 01:52

    Benim derdim büyük. Dertleserek kendimi unutmak istiyorm

 2. Tagi Amini

  16 Eylül 2016 at 10:59

  Salam Xanim…Gunay Musayeva…
  Tebrikler cok guzelsiniz..

 3. Savaş Genç

  15 Eylül 2017 at 09:28

  Azeri güzeller tüm dünyada güzellikleri ile seçilmektedir. Ben de çok seveceğim bir Azerbaycanlı güzel arıyorum. Evlenmek için. Kendime eş yapmak için.

  Evlenmek isteyen olursa lütfen bana ulaşsın. Çok mutlu olacağımıza inanıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir