Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaGaleriKadınlar erkeklerle ilgili neleri merak ediyor?

Kadınlar erkeklerle ilgili neleri merak ediyor?

Erkeklerin kadınlarda neleri merak ettiğini artık herkes biliyor. Sır değil artık. Ancak kadınların erkeklerle neleri merak ettiğini pek kimse bilmez. Hatta kadınların erkeklerle ilgili birşey merak ediyor mu o da bilinmezdi.

Ancak hayatımıza giren GOOGLE HOCA bir gerçeği ortaya çıkardı. Aslında kadınlar erkeklerle ilgili neler neler merak ediyormuş. Araştırdıkça muhteşem sonuçlar çıkıyor.

Kadınlar en çok bunları merak ediyor

Kadınlar en çok erkeklerin neden aldattığını, neden cilveli kadınlardan hoşlandığını, neden dudaktan öpmek istediğini, neden fantezi kurduklarını merak ediyor.

kadınlar erkeklerle ilgili neleri merak ediyor


Kadınların erkekler ile google sitesinde en çok arattırdığı 23 soru. Kadınlar en çok bunları merak ediyor.

Gonca
Goncahttps://www.gonca.com
1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.
RELATED ARTICLES

1 Yorum

  1. Bu nasıl bir konu yaa. Biz kadınlar genelde gizli gizli ararız merak ettiklerimizi. Google sırrımızı ifşa etmiş. Olmadı google amca. Kadınlar erkeklerle ilgili neleri merak ediyor diye aratınca hiçbir sonuç çıkartmaman gerekiyordu.

    Tüm kirli çamaşırlarımız ortaya döküldü. Yetkilileri göreve çağırıyorum 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments