Popüler Duvar Yazıları

Yabancı ülkelerde bizdeki gibi duvar yazılarına pek rastlanmaz. Onlarda duvarları boyamak daha fazla revaçta.

Duvar yazıları Türklere özgü yani Türk işi desek yanlış olmaz. Sadece duvarlara yazmıyoruz, araba yazıları, gelin arabası yazıları, TIRlar için özel yazılar. Var da var.

İşte biz de ilginizi çekeceğini düşünerek popüler duvar yazıları galerimizi hazırladık. Bazıları komik, bazıları siyasi mesaj veriyor, içlerinde aşk ilanları da yok değil.

Duvar Yazıları Galeri

popüler duvar yazıları

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

2 Responses

  1. Kamil Koçtekin dedi ki:

    Nerden bulurlar bu cümleleri aklım almıyor. İnsanımız çok zeki. Merak ediyorum IQ dünya sıralamasında acaba kaçıncı sıradayız. Muhtemelen yukarılarda yer alıyordur ülkemiz.
    Araba arkası yazıları, gelin arabası yazıları, duvar yazıları üzerine ülkemizde yok. Hatta zannedersem dünyada sadece Türk insanı yapıyor bu tür şeyleri.
    Her şeye rağmen çok güzel. Çok güldüm duvar yazılarına.

  2. Tayyar Soyer dedi ki:

    Google arama motorundan popüler duvar yazıları aratınca siteniz gözüktü ve tıkladım. İyiki sitenize girmişim. Harcadığım her saniye çok komikti. Çok güldüm. Devamını bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir