Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaGaleriSibel Can - Ben Yoruldum Hayat

Sibel Can – Ben Yoruldum Hayat

O Ses Türkiye yayınlandığı günler herkesi TV karşısına hapsediyor. Herkesin ilgiyle takip ettiği bir yarışma programı. Yarışma jürisi bu sezon Sibel Can, Murat Boz, Hadise ve Hakan Gokhan kardeşlerden oluşuyor.

Bu hafta yayınlanan yeni bölümde Sibel Can canlı bir performans gösterdi. Yarışma jürileri bazen canlı olarak şarkı söylüyorlar. Sibel Can Ben Yoruldum Hayat şarkısı ile gönüllerde taht kurdu yeniden.

Gonca
Goncahttps://www.gonca.com
1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.
RELATED ARTICLES

3 YORUMLAR

 1. Sibel Can çocukluğumdan beri sevdiğim bir sanatçı. Yıllardır hiç gündemden düşmedi. Her zaman bir numaraydı.

  O Ses Türkiye jüri üyeliği de yakışmış. Hadise, Murat Boz ve Gökhan Hakan kardeşler yanında biraz sönük kalıyor. Bu kadar da olur. Onlar yıllardır jüri üyesi.

  Ben Yoruldum Hayat şarkısını daha önce de okumuştu bildiğim kadarıyla. Bu defa da çok güzel söyledi.

 2. Acun insan sarrafı gibi. Kiminle çalışacağını çok iyi biliyor. Sibel Can O Ses Türkiye yarışma programında jüri üyesi olarak çok fazla varlık gösteremiyor. Yalnız Türkiye’nin divalarından. Orada bulunması yeterlidir bence.

  Söylediği her şarkı güzel Sibel hanımın ancak Ben Yoruldum Hayat bir başka güzel olmuş. Yine de yarışmada birinci çıkartabileceğini sanmıyorum. Yine Hakan Göhkan kardeşler çıkartır birinciyi.

 3. Ben yoruldum hayat gelme üstüme. Diz çöktüm dünyanın namert yüzüne…

  Mükemmel bir şarkı. Ağzına sağlık Sibel Can. Tak başına O Ses Türkiye şarkısını seyrettiriyorsun. Diğerler jüri üyeleri ne yaparsa yapsın seni ayarında değiller. Zaten aldığın ücretten de belliymiş. haftada 100.000 TL ücret alıyormuşsun. tabii bu paranın hakkını da vermek lazım doğal olarak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments