2019 Yeni Yıl Mesajları ve Hazır Yılbaşı Kutlama ve Tebrik Mesajları

2018 bitiyor, yılbaşı yani 2019 yılı yanı başımıza vardı. Sadece 4 gün sonra yeni yıl geliyor ve yılbaşı kutlama mesajları, yeni yıl tebrik mesajları ile kutlayacağız.

Herkes şimdiden Yeni Yıl Mesajları için araştırmalara başladı bile. Bazıları bu dönemde resimli yeni yıl mesajları göndermeyi tercih ederken bir çok kişi hala daha klasik yılbaşı kutlama mesajları göndermeyi tercih ediyor.

En Özel 2019 Yeni Yıl Mesajları

Her yeni yıl bir başka güzel. 2019 yeni yıl sizlere ve sevdiklerinize hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle…

Hoş geldin safalar getirdin yeni yıl! 2019 yılı sizlere, sevdiklerinize, ailenize, dostlarınıza hayat boyun unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Aramalarım sonucunda işte en nihayetinde buldum. Neyi mi buldum? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Yeni yılın kutlu olsun!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2019 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar…

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2019 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

2019 Yılbaşı Kutlama ve Tebrik Mesajları ve Yeni Yıl Mesajları GONCA ile güzel. Yeni Yılınız kutlu olsun! Savaşların olmadığı, herkesi sevip sevildiği bir yıl geçirmemiz dileğiyle.

Gonca Ailesi

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

17 Responses

 1. Deniz Işık dedi ki:

  Yeni yıl herkese şans getirsin

 2. Ebru ANDAÇ dedi ki:

  Yeni yılınız kutlu olsun! Umarım 2019 hayallerinizin gerçekleştiği bir yıl olur.

 3. Murat Odabaş dedi ki:

  Yeni yılınız kutlu olsun

 4. Kadir Satır dedi ki:

  Yeni yıla sevdiklerinizle beraber girmeniz ve bu yeni yılda umarım peşinden gittiğiniz her şeyi elde edebileceğiniz bir yıl olur

 5. milesmatheson dedi ki:

  yeni yıl hepimize kutlu olsun

 6. Murat dedi ki:

  Yeni yıl bizlere mutluluk getirsin

 7. krypton dedi ki:

  Yeni yıl huzur , mutluluk , sağlık ve aşk getirsin. Herkese mutlu yıllar..

 8. Mahmut dedi ki:

  Yeni yılda ülkemiz için huzur diliyorum. Hayallerim var, inşallah onları da gerçekleştiririm.

 9. Güven Can Çelik dedi ki:

  Yeni yılda ülkemiz daha huzurlu ve ferah olmasını diliyorum.Bir amacımız var onlar için çabalıyoruz.Buna da şükür.

 10. Fiko dedi ki:

  Yeni yılımız bütün millete uğur getirir inşallah.

 11. Hasan Tanrıverdi dedi ki:

  2019 yılı inşallah herkese şans getirir.

 12. ilhan SEVEN dedi ki:

  2019 yılındaki umuda herkesin ihtiyacı var. Geçtiğimiz yılın zorlu şartlarını geride bırakmış, yeni yıldan umut ve mutluluk dolu beklentilerimiz ile herkese yeni yılınız kutlu olsun.

 13. KadincaModa dedi ki:

  Yeni yıl huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle.

 14. dandanakan01 dedi ki:

  yeni bir yıla gireceğiz umarım bu yıl savaşsız huzurlu hayat dolu geçer başka dünya yok başka hayatta yok ne ekersek onu biçiyoruz bu yüzden insan gibi yaşamak gerekiyor.Yeni yılın hayırlara vesile olması dileğiyle

 15. Yahya dedi ki:

  Yeni yılda aileniz ve sevdiklerinizle birlikte her geçen yıldan daha mutlu, güzel günler geçirmenizi gönülden diliyorum. Mutlu yıllar!

 16. hemenbaski dedi ki:

  bol paralı geçer inşallah

 17. Mehmet Ali Sıcakoğlu dedi ki:

  Yeni yılda ülkemiz için çok güzel olur inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir