Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaWebmasterArama Motoru Optimizasyonu (SEO) sitenize neler kazandırır?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sitenize neler kazandırır?

Web sitenize daha fazla kullanıcının girmesine ihtiyacınız mı var ? 3 ana arama motorunda(google, yahoo, MSN) web sitenizin ranking ini yükselterek daha fazla kullanıcı elde etmenize yardımcı olabiliriz. Anahtar kelimelerinize odaklanarak bu konuda sitenizi geliştirebilir ve ilgili ziyaretçiler tarafından sitenizin kullanımı arttırabiliriz. En önemlisi ziyaretçiden daha çok  Hedeflediğiniz ziyaretçi kitlesine ulaşırsınız. Arama motoru optimizasyonu servisimiz aşağıdakileri içerir
Anahtar kelime ve rekabet analizi Web sitesinin arama motorlarına uygunluk çalışması Web sitesi kod analizi Bağlantı yapımı ve yönetimi Google editörlerinin belirlediği kriterlere uygunluk çalışması.

Arama Motoru Optimizasyonu ve diğerleri arasındaki farklar

Günümüzde yaklaşık olarak bin kadar web optimizasyon hizmeti veren firma var. Bunlar genelde google da ve ya diğer arama motorlarında, aramalarda ilk sayfa da çıkartabilme garantisi vermektedir. Peki bizi farklı kılan şey nedir ? Birinci, Kontratımızda şöyle bir madde vardır. Hoşnut kalmadığınız taktirde, anında sözleşmenizi tek taraflı fes edebilirsiniz İkinci, sitemiz üzerinde ispatlanmış başarılarımız vardır. Google ana sayfada İnternet sitesi tasarımı ı yazın ve aratın,ve 4 milyon arama sonucunda sayfamızın nerede çıktığına bakın. Gonca firmamıza ait web siteleridir. Arama motoru optimizasyonu alanına yönelik olarak yaptığımız Arama Motoru Optimizasyonu web sitesine girerek optimizasyonla ilgili olan referansları ve başarılarımızı kontrol edebilirsiniz. Ve son olarak, yaptığımız tüm web sitelerini kesinlikle google a uygun yapmaktayız ve bunun garantisini vermekteyiz. Yüksek başarımızdan, etkileyici fiyatlarımızdan ve arama motoru optimizasyonumuz la ilgili  daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişim kurun.

SEO şirketi seçme

En iyi web optimizasyonunu şirketi seçmeniz için size birkaç ip ucu… 

Google ortaklığı

Kimsenin açıklamasına bakmayın, şirketin google ilişkisine bakınız 

Sonuç, Sonuç, Sonuç !

Bir web dizayn şirketi, google aramalarında kendilerini üst kısımlarda çıkarmak durumundadırlar. Bunu kendileri için yapamıyorlarsa, size  nasıl yapabileceğini düşünün. 

Müşterilerinin web sitelerine bakın

Eğer müşterilerine yaptıkları web siteler kötü ve arama motorlarında  üst sıralarda görünmüyorsa, sizinkini yapabilme konusunda nasıl garanti verebilecekler?


SEO bir süre yaptığınız bir şey değildir. Herşeyi doğru yaptığınızda olan şeydir.

Chad Pollitt
Gonca
Goncahttps://www.gonca.com
1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.
RELATED ARTICLES

1 Yorum

  1. Geniş ve kolay yöntemle yaptığınız seo yani arama motoru optimizasyonu yazınız için teşekkür ederim. Çok faydalandım okurken. Yalnız birkaç anlamadığım nokta var. Aydınlatırsanız memnun olurum.

    – Arama motoru optimizasyonu yapan her site yüksek ziyaretçi girişi alır mı?
    – Her site artık seo çalışması yapmaya başladı. Bu da her seo yapanın yükselmeyeceği anlamına gelmiyor mu?
    – Hiç arama motoru optimizasyonu yaptırmasak yine de aramalarda önde çıkma ihtimalimiz var mıdır?

    Yukarıda kafama takılanları ayrıntılı cevaplarsanız çok memnun olurum. Kolay gelsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments