Doğum Günü Mesajları (Kardeşe, Sevgiliye, Anne Babaya)

Şimdi bir sevdiğinize ki bu kardeşiniz olabilir, sevgiliniz olabilir veya anne babanız olabilir inanılmaz bir doğum günü mesajı göndermek hiç sorun değil. Yeni koleksiyonumuzdan güzel bir SMS seçin ve sevdiğinize gönderin. Aşkınızı paylaşmanın güzel bir yolu.

Bilmeni isterim ki, şimdiye kadarki en iyi arkadaşımsın. Özel gününde sana dileğim, yüzünde gülümsemeyi görmek. İyi ki doğdun.

Allah sizi korusun ve sizi güvende ve sağlıklı tutsun. İyi ki doğdun.

Bütün dualarım ve bütün dileklerim senin için. Bir arkadaş olarak dünyadaki en iyi insansın. Umarım bu şimdiye kadarki en iyi doğum günün olur.

Bu sadece doğum günün değil, birlikte mutluluğu, sevgiyi ve altın anları paylaştığımız gün. Benimle olduğun için teşekkürler.

Güvenebileceğim ve paylaşabileceğim tek kişi sensin. Umarım bugün sizin en mutlu hayatınızdır. Doğum günün kutlu olsun ve bunun gibi daha birçok olabilir.

Mumları üfle ve pastayı kes ama mutluluğunu arkadaşlarınla ​​paylaşmayı unutma. İyi ki doğdun.

Beni her zaman en iyi arkadaşların yaptığı gibi dinler, destekler, özen gösterir ve seversin. Hayatımda olduğun için teşekkürler ve mutlulukla doldur. İyi ki doğdun.

Bir insan hakkında her düşündüğünüzde gülümseme yüzleşirse, insan yaşamdaki mutluluğunuz ve parlaklığınızın sebebidir. O kişiye güzel doğum günü diliyorum. Yani şimdiye kadar gerçekten mutlu bir doğum günü olsun.

Her yıl geçerken aşkım gün geçtikçe artıyor. Herkes seni seviyor ve mutlu etsin. İyi ki doğdun.

Doğum günü pastanız tıpkı sizin gibi, yumuşak, tatlı ve güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun en iyi arkadaşım.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir