Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaGüzel SözlerEn Anlamlı Aşk Sözleri, Aşk Mesajları

En Anlamlı Aşk Sözleri, Aşk Mesajları

Gonca editörleri tarafından derlenen en anlamlı aşk sözleri, aşk mesajları, kısa mesajlar burada. İsterseniz sevgilinizin gönlünü almakta kullanın isterseniz sosyal medya hesabınızda paylaşın.

Aşk Mesajları, Anlamlı Aşk Sözleri

Aşk dudaklardaki kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Amaç sevgi uğruna ölmek değil, uğruna ölünecek sevgili bulmaktır.

Hayatta hiçbir şey ilk aşkın yerini tutmaz. İnsan sevse bile o ilk aşk hiç unutulmaz.

Seni o kadar çok seveceğim ki, bensiz günlerini yok sayacaksın. Seni sevdiğimi söylemeyeceğim, gözlerime bakıp anlayacaksın.

Bu gece kayarken göz yüzünden yıldızlar, gözlerimden yaş süzüldüğünde ilk kez dilek tutmayıp teşekkür ettim Allaha. Bu gece yanımda olduğun için!

Niyetin seni kaçırmaksa artık kaçırmışım, bekletmekse artık bekliyorum, sevmekse artık seviyorum.

Sen beni değil benim seni sevmemi seviyorsun.

Gönlümde taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

aşk sözleri aşk mesajları
Anlamlı aşk sözleri, Anlamlı aşk mesajları

Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o eşsiz sıcaklığı vermeyi başarıyorsun.

Seven unutmaz, unutan sevmemiştir, eğer sevip unutmuşsa sevgisini bilmemiştir. Çiçekler sola bilir, yapraklar dökülebilir bilir, seni herkes unutabilir ama ben asla.

Nereye gidersen git sevdadan kaçılmaz, gönül öyle bir şey ki, herkese açılmaz.

Ben gidiyorum benim canım gül bahçem. Ben ağlıyorum sen ağlama. Bir ömür boyu o gül yüzün hep gülsün. Çünkü güller ağlamaz.

Dünyan öyle kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun.

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun, duyduğum en derin sevgi senin eserin, gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin ve kurduğum en güzel hayal sensin.

Sen kalbimin derinliklerinde herkesten uzak herkesten farklı olarak yaşayacaksın. Sen benim son aşkım, deli sevdam, yaşamış olduğum en özel insan olarak kalacaksın.

Sana söz veriyorum sen beni terk edib gitsen de, unutsan da, ben seni her zaman seveceğim.

Sevgilerin en güzeli seni sevmek, beklentilerin en güzeli seni beklemek ve hayatın tadı sabaha kalktığımda senin var olduğunu bilmektir.

Avucunun içine bir yürek bıraktım. Dilersen bir kenara atarsın, dilersen kalbinin üstüne koyup her zaman seninle olacağını hatırlarsın.

Ben bu hayatta pek çok hatalar yapıp acısını çektim. Tek bir doğru iş yaptım o da sana kalbimle güvenmektir. Canımın içi düşünüyorum sen buna layıksın.

Gecelerden korkma, pencerende yıldız gibi parlayacağım, uzaktayım diye kendini yalnız hissediyorsan gölge gibi arkanda, nefes gibi içinde, can gibi yanındayım.

Eğer kader seni benim kollarımdan alıp başkasının kollarına atarsa, senin düğün müziğin benim cenaze marşım olacaktır.

Aşkın tek dili gözlerdir, onlar dudaklar gibi yalan söylemez.

Son bir günüm kalsa da fani dünyada seninle beraber olmak isterim. Sevinçli günleri tekrar tekrar yaşayıp ellerin elimde ölmek isterim.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil. Seni beklediğimi bil her an. Hiç bir şey seni sevmek gibi değil.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini yumarlar biliyormusun? Çünkü gözleriyle değil kalpleri ile görmek istiyorlar. Yani hissetmek isterler. Sevgilim ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum, çünkü seni çok seviyorum.

Deniz dalğasız, gönül sevdasız olmaz, yarı gözel olanın başı belasız olmaz.

Mümkün olduğunca sevdiklerinizi kırmayın. Eğer kırdıysanız da gönlünü kazanmanız lazım. Gonca editörleri size yardımcı olmak için en anlamlı aşk sözleri, en anlamlı aşk mesajları hazırladı. Umarım sevenlere yardımcı ola bilmişizdir.

Gonca
Goncahttps://www.gonca.com
1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments