Yeni il tebrik mesajları 2018

Farketmişsinizdir belki. Sitemizi ziyaret eden Azerbaycanlı kardeşlerimiz için makaleler yayınlıyoruz. Biz bir millet iki devletiz. Yılbaşı (Yeni il) yaklaştı. Azerbaycanlı kardeşlerimiz için bu sefer de  Yeni il tebrik mesajları 2018 başlığı ile mesajlar hazırladık.

Yeni il tebrik mesajları

Azerbaycan üçün ümidli, bereketli, 2017’de yaşanan bütün menfiliklerin tersinin yaşanacağı bir il olmasını dileyirik… Neçe bele illere…

2017-ci il keçdi getdi; kefli ve gülümseme dolu bir yeni il dileyirem …

Susmaq, dözülmesi çox güc bir cavabdır. Yeni ilde bütün problemlerin cavabları seninle olsun.. Xoşbext sabahlar!! Yeni iliniz Mubarek!!!

2018-ci ilin ele bir il olsun ki, 2017-ci ilin bütün menfiliklerini bize unuttutabilsin .. İsteklerimizin reallaşacağı bir il dileyiyle…

Yeni ilde melekler sehrini göstersin ve bütün sevinc ve xoşbextlikler sene gelsin. Yeni ilin mübarek olsun!

YENİ İLDE; Heyatı tuta bilmek, Sevgini qaçırmamaq, Kaş ki dememek üçün xülyalarını ikiyle çarp bu defe … Ve onları reallaşdıracaq zamanı ayır özüne … Yeni ilin mübarek!

Harada heyat varsa, orada ümid de vardır. Yeni ilde bütün ümidler ve müveffeqiyyetler seninle olsun. Yeni ilin Mubarek olsun!!!

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2017 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…2018 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

 

Yeni il tebrik mesajlarıTüm Azerbaycanlı kardeşlerimizin yeni yılı kutlu olsun!

Biz bir millet iki devletiz!

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. Gonca dedi ki:

    Yeni il tebrikleri 2018 mesajımızı facebook, twetter ve diğer sosyal medya hesaplarında paylaşan tüm Azeri kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir