Yeni Yıl Tebrik Mesajları 2017, Yılbaşı Mesajları 2017

2016 yılını geride bırakmamıza artık sayılı günler kaldı. İki hafta içerisinde 2017 yılına merhaba diyeceğiz. Yılbaşı yenilenmek demek, kutlama demek. Sevdiklerimizi, aile üyelerimizi, arkadaşlarımızı, küs olduğumuz kimseleri hazırladığımız Yeni Yıl Tebrik Mesajları 2017, Yılbaşı Mesajları 2017, Yeni Yıl Sözleri 2017 ile kutlayın.

Yeni Yıl Tebrik Mesajları

Yine bir yılbaşı yaklaşıyor. Bu yılbaşı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç ​​yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Her yeni yıl bir başka güzel.. 2017 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağınız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olurdu. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Yeni Yılınız Kutlu Olsun !!!

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda sana mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle ..

Yılbaşı Mesajları

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2017 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle ..

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2017 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle Yeni yılınız kutlu olsun!

Gül için dikene katlanır mısınız, yoksa dikeni de gülü de ret mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanlardan koruyan çitler olsun. Yeni Yılınız Kutlu Olsun !!!

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun!!!

Zamanında yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz diyorlar. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle ..

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl .. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaq.. Yeni yılınız kutlu olsun!!!

Yeni Yıl Sözleri

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun .. Mutlu yarınlar !! Yeni Yılınız Kutlu Olsun !!!

İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse o zaman o hediyenin ne değeri vardır. Yeni yıllar Allahın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun .. Yeni Yıl armağanınla yücel ve uyan !! ..

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve en içten gülümsemelere açılması dileğiyle Yeni Yılınız Kutlu Olsun !!!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç ​​… Yeni yılınız kutlu olsun …

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum.. Yeni yılınız Mübarek Olsun!!!

2016 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2017 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU YILLAR …

2017 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2016 yılının tüm olumsuzluklarını bize unuttursun.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle .. MUTLU YILLAR …

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını … Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç ​​… Yeni yıl size barış, mutluluk getirmesi dileğiyle. Her şey istediğiniz gibi olsun! MUTLU YILLAR …

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2017 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle .. MUTLU YILLAR …

Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2017 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. MUTLU YILLAR …

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! MUTLU YILLAR …

 

 

Birbirinden ilginç Yeni Yıl Mesajları veya diğer ismi ile Yılbaşı Mesajları ya da Yeni Yıl Sözleri diyebileceğimiz kutlama mesajları ile sevdiklerinizi hatırlayın. 2017 herkese mutluluk getirsin inşallah.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

3 Responses

 1. Adem Kaya dedi ki:

  En güzel Yılbaşı Mesajları

  Her yeniyıl bir başka güzel.. yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyıl ınız kutlu olsun.

  Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum… Dün rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!!..

  Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

  • Leyla Hacızade dedi ki:

   Bence önemli olan anlamlı yılbaşı mesajları paylaşmanız. yalnız mesajlarınız çok da anlamlı değil. popüler mesajlar seçmişsiniz. halbuki yeni yıl mesajları hem popüler hem de anlamlı olmalı.

   Çocuk, genç, kız, erken her kesimi kapsamalı. herkes mesajı okuyunca yüzünde gülücükler açmalı.

   ben böyle düşünüyorum. bu sebeple yılbaşı mesajlarınızı pek beğenmedim.

 2. Sezgin Selvi dedi ki:

  En güzel ve ideal yılbaşı mesajları bence herkes için sağlık, mutluluk, bol bol para ve sevgi dilemek olur. Çok da fazla kendimizi sıkmamalıyız ideal mesaj bulacağız diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir