Bu kız erkek arkadaşını her gün emziriyor

Bu kız erkek arkadaşını her gün emziriyor

Amerika Birleşik Devletlerinde ilginç bir olay yaşanıyor. Bir barda barmen olarak çalışan Jennifer Mulford erkek arkadaşını her gün iki saat arayla emziriyor.

Emzirme hikayesi ise bir hayli ilginç. Jennifer Mulford bir gün haber sitelerinde Yetişkin Emzirme İlişkileri (Adult Breastfeeding Relationships-ABR) ile ilgili bir makale okuyor. Bu makalede emzirme ile kurulan bağın çok özel olduğu belirtiliyormuş.

Barmen kız bu fikirden çok fazla etkilenmiş ve kendisi ile aynı düşünen bir erkek arkadaş aramaya başlamış. Okuldan eski erkek arkadaşı Brad Leeson bu fikri duyunca o da çok beğeniyor. iri göğüslü kadınlar beni hep çekmiştir diyor.

Göğüslerinden süt gelmiyor

Jennifer Mulford ve Brad Leeson her gün 2 saat arayla emzirme seanslarına başlıyorlar. Şu anda Milford’un göğüslerinden süt gelmiyor. Ancak umuyor ki, yakında o da olacak.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir