Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaHaber15 yaşındaki kıza çıplak fotoğrafla şantaj!

15 yaşındaki kıza çıplak fotoğrafla şantaj!

Sosyal medya hayatımıza girdi gireli faydalı mı zararlı mı diye tartışıyoruz. Ancak kontrolsüz kullanılan sosyal medyanın, özeelikle facebook çok daha zararlı yanı var. Karşı tarafı göremiyorsunuz. Asıl amacını bilemiyorsunuz. Karşıadki insan kötü niyetli olunca başa bela olabiliyor.

Facebbok’ta çıplak fotoğrafla şantaj

15 yaşındaki G. T. facebook sitesinde Buğra A. ile tanışmış. Arkadaşlıklarını ilerleten Buğra bir zaman sonra G.’den çıplak fotoğrafını istemeye başlamış.

Önce karşı çıkan kız daha sonra güvenini kazanan Buğra’ya çıplak fotoğrafını göndermiş. Kızdan istediğini elde eden Buğra kızı tehdit etmeye başlamış.
G. T. önce annesinin altınlarını çalarak satıp Buğra’ya göndermiş. Ancak Buğra daha fazla para isteyince durumu annesine anlatmaya karar vermiş.

Anne durumu polise bildirince Buğra yakalanmış.

Lütfen sosyal medyada çok dikkatli olalım.

Gonca
Goncahttps://www.gonca.com
1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments