İki erkek öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen tutuklandı

haeli noelle wey

Haeli Noelle Wey 28 yaşında ve Amerika Birleşik Devletleri Teksas eyaletinde matematik öğretmenliği yapmaktadır. 17 Aralık tarihinde 17 yaşındaki iki erkek öğrencisiyle ilişkiye girdiği gerekçesiyle tutuklanmış. Bayan öğretmenin erkek öğrencilerinden birine, “Instagram’daki fotoğrafımızı sil ve kimsenin telefonunu almasına izin verme” şeklinde mesajı attığı iddia ediliyor.

Polis yetkilileri öğretmen Haeli Noelle Wey’in Haziran ayında ilk erkek öğrencisiyle biraraya geldiği ve ailesi Afrika tatiline çıkan öğrencinin evinde yaklaşık 10 kez ilişkiye girdiğini açıkladı.

Haeli Noelle daha sonra bir başka erkek öğrencisiyle sonbaharda çıktığı bir yürüyüşte ilişkiye girdi.

İkinci ilişkinin ilk öğrenci tarafından öğrenilmesi üzerine, öğrenci ilişkiyi ailesine söyledi ve öğretmenin skandalı açığa çıktı.

Önce tutuklandı ardından kefaletle serbest kaldı

Matematik öğretmeni Haeli Noelle Wey okuldaki işinden atıldı ve polis tarafından tutuklandı. Mahkeme şimdilik öğretmeni kefaletle serbest bıraktı. Mahkemesi Ocak ayına ertelendi.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. Murat KAYALI dedi ki:

    İki erkek öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen tutuklandı demişsiniz. Haberin devamında ise kefaletle serbest bırakıldı demişsiniz. Demek ki tutuklanmamış. Biraz dikkat edelim lütfen. Ciddiyet bunu gerektirir. Gerçi olay Amerika’da geçiyor. Bizi ne kadar ilgilendirir o da başka bir konu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir