Jean-Claude Van Damme’ın 25 Yaşlı Dövüşçü Kızı

Bianca Van Varenberg

Bianca Van Varenberg: Babamın dövüş sanatlarını devam ettirmek istiyorum.

Dünya çapındaki Hollywood aktörü Jean-Claude Van Damme’ın 25 yaşındaki kızı Bianca Van Varenberg “New York Post” a röportaj verdi (babasının asıl adı: Jean-Claude Camille François Van Varenberg).

O açıklamasında:

“Ben küçük yaştaki kızlara ve oğlanlara, aynı anda hem sporcu, hem de zarif olmanın mümkün olduğunu göstermek istiyorum. Akşam yemeğinde bacak bacak üstüne atıp otururken, çok zarif ve kibar şekilde birinin hakkından gelebilirsiniz.. Babam, bizim nesil için savaş sanatlarını ünlendirdi ve ben ise bu geleneği devam ettirmek istiyorum”, – diye Bianca Van Varenberg sözlerini noktalamış.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. Cebrail Kaya dedi ki:

    Baba Jean-Claude Van Damme olunca kız da öyle oluyor. Babasına çekmiş. Analamadığım kızın ismi neden Bianca Van Varenberg? Soyadı Van Damme olması gerekmiyor mu?

    Yoksa yabancılarda babanın soyadını almak zorunlu değil mi? Yada kız babamın soyadı ile ünlü olmak istemiyorum mu dedi? Öyle olsa Jean-Claude Van Damme’in kızıyım diye ortaya da çıkmazdı. Kafam karıştı 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir