Reina Saldırganı Abdulkadir Masharipov yakalandı

Yılbaşı gecesi ünlü eğlence ve gece kulübü Reina otomatik silahla taranmış ve 39 kişi ölmüştü. Soğukkanlılıkla olayı işleyen şahıs daha sonra kaçmıştı. Her yerde aranan Reina saldırganı Abdulkadir Masharipov bugün yakalandı.

İstanbul Esenyurt ilçesinde bir adrese operasyon düzenleyen İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Ekipleri şüpheli Abdülkadir Masharipov ile 1’i Kırgız asıllı erkek, 3’ü kadın 5 kişiyi gözaltına aldı.

Saldırganın yakalandıktan sonraki resmi

Reina Saldırganı teröristin sağlık kontrolünden sonra Emniyet’e getirileceği öğrenildi.

Reina Saldırganı Abdulkadir Masharipov

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

1 Response

 1. Fuat Sarı dedi ki:

  Bence bu işte bir iş var. Sanki bir taşla kuş sürüsü vurulmuş gibi. Neden mi?

  Reina en popüler gece kulübü. Yeri de muhteşem. O alana sahip olmak isteyen birçok işadamı vardır.

  Abdulkadir Masharipov gitmiş Reina gece kulübüne saldırmış. Medyadan okuduğumuz kadarı ile her taraf polis kaynıyormuş normalde ama bu çocuk silahla içeri girmiş katliamı yapmış. Saldırı olabileceği istihbaratı da varmış oysa.

  Saldırıdan sonra Reina işletmecileri artık bu durumda orada müzik çalamayacaklarını bildirmişler. Yani oradan çıkacaklar.

  Takip edelim bakalım oraya kim yerleşecek. Sadece bir görüş bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir