Aila Rai Kimdir? Aila Rai Resimleri

Türkiye Aila Rai ismini O Ses Türkiye yarışması ile öğrendi. Peki kimdir Aila Rai nerede doğmuştur, nerelidir, evli midir, kaç yaşında, sevgilisi kimdir, boyu kaçtır?

Aila Rai Kimdir?

Aila Rai veya gerçek ismiyle Ayla Şiriyeva Azerbaycan’da doğmuştur. Çocuk yaşlardan müzikle ilgileniyor. Daha önce Azerbaycan’da yayınlanan Şark Yıldızı (Şerq Ulduzu) ve Ses Azerbaycan yarışma programlarına katılmıştır.

Daha önce katıldığı yarışmalardan bir derece kazandımı bilmiyoruz ancak O Ses Türkiye yarışmasında finala kadar gidecek gibi görünüyor.

Azeri şarkıcı Aila Rai sesiyle ve güzel fiziğiyle hepimizi büyüledi. Kendisine gelecek sanat hayatında başarılar dileriz.

Şarkıları

Diye Diye Feat. Kanun Yıldırım

Ferhat ile Şirin Feat. Nihat Melik

Vazgeçtim Feat. Nihat Melik

Uyma Şeytana

Boomerang

Aila Rai Resimleri

Sesi kadar güzelliği ile de herkesi kendisine hayran bırakıyor. Uzun boyu ve düzgün fiziği ile modellik de yapabilecek güzellikte. Azeri güzel de diyebiliriz kendisine.

Güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakan Aila Rai resimleri.

Klipleri

Nihat Melik ile birlikte seslendirdiği Ferhat ile Şirin şarkısının klibi

Sosyal Medya Hesapları

Aila resmi olarak sadece Instagram hesabı kullanıyor. Diğer facebook, youtube, twitter hesaplarına ulaşamadık. Sosyal medya hesaplarında güncelleme olursa burada ilan ederiz.

Ail Rai resmi instagram hesabı https://www.instagram.com/ai.la/

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

2 Responses

  1. Aydan Karabacak dedi ki:

    Ben anlayamadım bu kızın ismi neden Aila Rai? Azerbaycanlılarda hiç böyle bir isim yok ki. Yada var da ben mi duymadım.

    Genelde Azeri soyadları ov ile biter. Bu kızın ismi sanki daha çok Avrupa’yı çağrıştırıyor.

  2. Sevda İsayeva dedi ki:

    Ben de Azerbaycanlıyım. Aila Rai çok seviyorum. Gurur duyuyorum senin başarılarınla. Umarım çok çok ünlü bir şarkıcı olursun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir