Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaKim KimdirDermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Gonca Gökdemir kimdir?

Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Gonca Gökdemir kimdir?

Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Gonca Gökdemir hakkındaki bilgiler resmi sitesinden alınmıştır.

Prof. Dr. Gonca Gökdemir, Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenim ve liseyi Eskişehir’de bitirdi.

1986 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesine başladı ve 1992 yılında mezun oldu. Bir yıl süreyle Amasya’nın Gümüşhacıköy ilçesinde mecburi hizmetini yaptı. 1994 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başladı. 1998 yılında Dermatoloji zmanı oldu. Aynı yıl Şubat ayında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniğinde çalışmaya başladı. 1999 yılında başasistan oldu ve 2006 yılında Doçent ünvanı aldı.

1999-2007 tarihleri arasında yarı zamanlı olarak Türkiye Hastanesinde Dermatoloji Kliniğinde çalıştı.
2010 yılında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji kliniğinde “Klinik şefi” olarak çalışmaya başladı.

gonca gökdemir2013 yılından itibaren Özel Liv Hospital Ulus Hastanesinde çalışmaktadır.

2014 Mayıs ayında Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda Profesör kadrosuna bölüm başkanı olarak atanmıştır.

Prof. Dr. Gonca Gökdemir, son yıllarda ağırlıklı olarak estetik ve kozmetik dermatoloji, dermatolojide lazer uygulamaları, sedef hastalığı (psoriazis), akne (ergenlik sivilcesi), rozase ve tırnak hastalıkları ile ilgilenmekte ve çalışmalar yapmaktadır.

Prof. Dr. Gonca Gökdemir, 2010-2012 tarihleri arasında Deri ve Zührevi Hastalıklar derneği yönetin kurulu üyeliği yapmıştır. 2012 yılından beri Türk Dermatoloji Derneği yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Gonca
Goncahttps://www.gonca.com
1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.
RELATED ARTICLES

1 Yorum

  1. Menhaba Gonca Hanım!

    İnternette dermatoloji uzmanı aratınca Gonca Gökdemir diye buldum sizi. Sizin adresiniz nerede? hangi şehirde hizmet veriyorsunuz? Ben sivilce ile ilgili sizinle görüşmek istiyorum. Ne yaptım ettim olmuyor. Belki siz çare bulursunuz. Artık sivilcelerden kurtulmak istiyorum. Lütfen adres ve telefon bilgilerinizi belirtiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments