Sosyal Medya Fenomeni Yaren Doğan kimdir?

Geçen gün O Ses Türkiye yarışma programında tanınan bir isim yarışmacı olarak çıktı. Bu herkesi çok uzun zamandır sosyal medyada yayılan videoları ile bir fenomen haline gelen Yaren Doğan idi. Peki Yaren Doğan kimdir, kaç yaşında, nerelidir, sevgilisi kim, boyu kaç cm?

Yaren Doğan kimdir?

Yaren Doğan İstanbul Arel Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisi. Aslen Erzurumlu. Yarışmada Kara Gözlüm şarkısını seslendiren Yaren Hadise ve Sibel Can’ı çevirmeyi başardı. Hadise çok istedi ancak Yaren’i ikna edemedi. Yaren Doğan yarışmaya Sibel Can ile devam etme kararı aldı.

Yarışma sonucu nasıl olur, Yaren kaçıncı sırada tamamlar bilinmez ama Türkiye yeni bir yıldız daha kazanmış oldu. Güzel sesi ile gönülleri fetheden Yaren Doğan önümüzdeki yıllarda kendisinde çok söz ettirecek gibi.

Yaren Doğan resimleri

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Yaren Doğan sık sık video ve resimlerini paylaşmaktadır. Şarkıcının sevenleri buradan kendisini takip ede bilirler. Sayfasından seçtiğimiz bazı resimleri.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

2 Responses

 1. Aygün Başaran dedi ki:

  Bence O Ses Türkiye yarışmasının bu sezonki en güçlü adayları Yaren Doğan ve Azeri yarışmacı. Çünkü Azeri yarışmacının çok iyi sesi var.

  Yaren Doğan hem çok güzel sese sahip hem de sosyal medyada çok fazla fanı var. Yaren finala kalırsa SMS ile destekleyeceklerdir kendisini. Tek sıkıntılı taraf eşleşmelerde jürinin Yaren’i elemesi. Onun da olmamasını temenni ediyorum.

  Acun sosyal medyaya dikkat eder. Bence jüri Yaren Doğan ve onun gibi sosyal medyada tanınan kişileri yarı finala kadar elemezler.

  Seni çok seviyorum Yaren. Yolun açık olsun! Başarılar hem hayatında hem de O Ses Türkiye serüveninde. Daha yüksek yerlerde görmek umuduyla.

 2. Saygı Baycan dedi ki:

  Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisi olacaksın ve bu tür sosyal faaliyetlere zaman ayırabileceksin. Çok büyük başarı. Demek ki Yaren Doğan zaman düzenlemesini çok iyi yapıyor. Ben çok denedim ama tutturamıyorum. Aferin sana Yaren.

  Doğru yoldasın. Bu tür davam et. Belki seni ruhtan düşürmek için kötü yazanlar da olacaktır. Dikkat etme onlara.

  Oylamada SMS hakkım olursa senin için kullanmaktan çekinmem Yaren.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir