Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaKim KimdirAmerika Bu Türk Kızı Konuşuyor - Günce Gözütok kimdir?

Amerika Bu Türk Kızı Konuşuyor – Günce Gözütok kimdir?

Türkiye’de bir çok değer kaybolup gidiyor. Değerleri maalesef değerlendiremiyoruz. Günce Gözütok da bu değerlerden birisidir.

Günce Gözütok kimdir?

İstanbul doğumlu bir kız. Şu an 21 yaşında. Anne babası beden eğitimi hocası. Bu yüzden çocuk yaşta sporla tanışmış. Ailesi profesyonel sporcu olmasını istiyormuş. Fiziği çok düzgün.

Özyeğin Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü okumaya karar vermiş. Çünkü iki yabancı dil biliyor. İngilizce ve Rusçası çok iyi. Daha sonra fakülteyi değiştirmek istemiş. Hukuk fakültesi okumaya karar vermiş.

Ancak sokakta tanıştığı Hollandalı turist hayatını değiştirmiş. Turist “Herkes sana bakıyor, farkında mısın? Bence modelliği denemelisin” deyince model olmaya karar vermiş. Ancak Türkiye’de pek kendisini gösterememiş. Çalışmak istediği firmalar Günce için çok zayıf, çok esmer, kara kuru diyorlarmış.

Daha sonra ajansı ile konuşmuş ve şansını Amerika’da denemeye karar vermiş. New York Moda Haftasında dikkatleri üzerine çekmiş. New York Magazine dergisi Günce Gözütok için şu sözleri yazdı: “Bu kıza dikkat edin. Günce, New York Moda Haftası’nda en çok parlayacak isimlerden.”

Evet, Türkiyede değeri bilinmeyip tercih edilmeyen Günce Gözütok Amerika’da aranan modellerden birisi olma yolunca.

Günce Gözütok Galeri

günce gözütok
Amerikanın konuştuğu Türk kızı model Günce Gözütok

Gonca
Goncahttps://www.gonca.com
1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments