Minsk Rusça Kursu – Öğrenme Garantili

Dünyanın yaklaşık %10 Rusça konuşmaktadır. Peki nerede öğreneceğiz? İşte öğrenme garantili Minsk Rusça Kursu tam bu amaca hizmet ediyor. Rusça öğrenmenizi sağlıyoruz.

Minsk hakkında

Minsk 2 milyona yakın nüfusu olan, 305 kilometrekare alana kurulu şirin bir şehir. Gezilip görülmesi gereken yerlerdendir. Beyaz Rusya veya diğer adı ile Belarus cumhuriyetinin başkentidir. Aynı zamanda üniversiteler şehridir diyebiliriz. Belarus’un en iyi üniversiteleri buradadır.

Minsk’te Yaşam

Minsk yaşanılası bir şehir. Geniş caddeleri, tarih kokan binaları. Öğrencisi bol bir şehir. Yaşam da çok fazla pahalı değil. Yurt ücretleri 10$ ile 100$ arasında değişmektedir.

Minsk bir de gece hayatı ile ünlüdür. Eğer çok para ve zamanınız varsa gece hayatına da akabilirsiniz.

Minsk Rusça Dil Kursu – Neden Minsk?

Yabancı bir dili mutlaka konuşulduğu yerde öğrenmek gerekiyor. Çünkü kurs dışında da o dille konuşmak için kendini zorlaman lazım. Ayrıca yeni bir dil yeni bir kültür demek. Bu da yine en iyi yabancı dilin konuşuduğu ülkede öğrenilir.

Minsk Rusça konuşulan bir şehir. Herkes Rusça konuşur. Bu sebeple Rusçanızı kurs dışında rahatlıkla geliştirebileceğiniz ortamlar sunacaktır size.

Minsk Üniversite Eğitimi

Minsk Rusça Dil Kursu başarı ile geçtiyse artık Belarus’ta Üniversite Eğitimi için hazırsınız demektir. Sizi kariyerinizde en üst basamaklara ulaştıracak fakülteyi okuyabilirsiniz.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

2 Responses

  1. Arif Kaya dedi ki:

    Maşallah konunun ismi öğrenme garantili Minsk Rusça kursu ancak resimlerden ben daha farklı şeyler anladım. Resimle beni Minsk gece hayatı konusunda bilgilendirdi 🙂

  2. Savaş Genç dedi ki:

    Ben yıllarca Rusça öğrenmek için uğraştım. En sonunda pes edip bıraktım. Hiç de kolay değil. Dilimize de uymuyor. İngilizce belki arada sırada duyuyoruz kulak aşinalığı oluyor. Ancak Rusça’ya hiç de yatkın değiliz.

    Ben Azerbaycan, Rusya ve Kazakistan düşünüyorum. Oralarda daha iyi öğrenilir gibi. Olmazsa en son şansımı Minsk şehrinde denerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir