Son Haberler

Instagram Hesap Dondurma 2019, Kesin Çözüm Sunuyoruz

En popüler sosyal medya uygulamalarından kabul edilen Instagram artık hesap dondurma ve silme işlemlerini kabul ediyor. Kesin çözüm sunuyoruz size.

Instagram canınızı sıkmaya başladımı instagram hesap dondurma veya bir başka ifade ile instagram hesap silme gündeme gelir. Instagram dondurma veya silmek veya kapatmak artık mümkün. İnstagram buna Hesabını Geçici Olarak Kapat ismini vermiş.

Instagram Tarihi

Tarihler 6 Ekim 2010 tarihini gösterdiğinde Instagram yayın hayatına başladı. Site diğer sosyal medya hesaplarından biraz daha farklı olarak devam ediyor. Amaç fotoğraf ve video paylaşmak. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafında kurulmuş site. Daha sonra hızla popülerleşen site 2012 yılında Facebook tarafından 1 milyar dolar bedel ödenerek satın alındı.

Şu anda 500 milyon kullanıcısı olduğu bilinmektedir. Her geçen gün kullanıcı sayısı hızla artıyor.

Instagram hesap silme

Aslında isminden de anlaşılacağı gibi aslında instagram hesabı silinmiyor. Sadece geçici veya bir daha açmamak üzere kapatmak size kalmış bir seçenek.

Instagram hesabını geçici olarak kapatmanın iyi ve kötü tarafları tabii ki tartışılabilir. İyi tarafına bir örnek vermek gerekirse; diyelim birisi sizin hesabınızı çaldı. Hesabınızı silemez. En fazla dondura bilir. Siz isterseniz İnstagram ulaşarak geri alabilirsiniz.

Instagram hesap dondurma

İstagram hesabımızı dondurmak için kullanıcı girişi yaptıktan sonra Profil sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada sağ alt tarafta Hesabımı geçici olarak kapat linkine tıklayınız.

Karşınıza gelecek sayfa aşağıdaki gibi olacaktır.

instagram hesap silme dondurma

instagram hesap dondurma

Hesabı dondurmak istediğiniz nedeni seçerek işlemi bitirebilirsiniz. Şifrenizi de gireceksiniz. Güvenlik için istenen bir uygulama.

Dikkat! Dondurduğunuz hesabı hemen aktif edemezsiniz. Bir gün filan geçmesi lazım.

Dondurduğunuz hesabı web üzerinden aktif etmek istediğinizde hata verebilir. Android veya IPhone uygulamasından aktif ediniz.

Hesabınız aktif ettikten sonra resimlerinizin geri gelmesi zaman alır. Sıkıntı etmeyin 🙂

Önemli Uyarı: İnstagram hesap dondurma işlemi haftada 1 defa yapılabiliyor. Bu süreye dikkat edin. Her gün aktif edip tekrar dondur yapamazsınız.

Karşılaşılan Sorunlar

Daha önce instagram hesabını dondurma veya silme sırasında anasayfaya yönlendirme ile karşılaşan okuyucularımız olmuş. Bu durumda normalde karşılaşılan, sık karşılaşılan bir durum değil. Yalnız mobil telefonlardan, tabletlerden hesap silme veya hesap dondurma denerseniz anasayfa yönlendirmesi ile karşılaşabilirsiniz.

Bu durumda yapabileceğiniz, geçmişi silmeyi deneyin (history). Böylece çerezler silinmiş olur ve geçmişe yönelik aldığınız hatalar büyük oranda giderilir. Yine de olmazsa, mobil veya tablet yerine instagram hesap işlemlerinizi bilgisayardan deneyin.

Eğer instagram hesap dondurma işleminizi kısa süre önce yaptıysanız ve tekrar deniyorsanız yine bu hata ile karşılaşmış olabilirsiniz. Bu durumda yapılacak en iyi şey birkaç gün daha beklemek ve ardından tekrar denemek.

Geri açılan Instagram hesabında resimlerin kaybolması

Bu durum dondurma işlemi gerçekleştirdikten sonra geri açılan instagram hesaplarında karşılaşılan bir durumdur. Korkulacak birşey yok. Resimleriniz güvende. Bir hafta veya on gün içinde resimleriniz geri gelecektir. Bazı durumlarda bu sürenin birkaç hafta veya birkaç ay sürdüğü de rapor edilmiştir. Bu sebepler resimleriniz geri gelmezse sabırla beklemeniz gerekmektedir. Paylaştığınız resimler gecikmeli de olsa geri gelecektir.

Yukarıda Instagram dondurma ve geri getirme ile ilgili her türlü soruya cevap verilmeye çalışıldı. Ancak yine de sorununuz varsa bize sormaktan çekinmeyin. Aşağıdaki yorum kısmına sorularınızı yazarsanız editörlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

2019 yılının gelişi ile birlikte makalemizde gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Instagram değişip geliştikçe biz de makalemizi güncelliyoruz.

Yazar Gonca

Birincil amacımız ziyaretçilerimize dolu dolu bir site sunabilmektir. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazmaktayız.

55 Yorum

 1. Jale Açıkbaş

  14 Ekim 2016 at 11:35

  Bu sosyal medya devleri üye yaparken iyi davranıyor. Hemen isim ve email adres verip üye oluyorsun. Ancak ne zaman ki hesabını kapatmak istedin o zaman sıkıntılı yüzlerini görüyorsun.

  Instagram hesap dondurma dedinmi biliyor ki bugün yarın döneceksin.

  Ancak ne zaman ki Instagram hesap silme dedin o zaman işin iş. Başın belada demektir. Sildirmiyor hesabı.

  Siz siz olun üye olurken birkaç defa düşünün. Benden bu kadar.

  • Tayyar Soyer

   3 Nisan 2017 at 15:48

   Çok doğru yazmışsınız Jale hanım! Tebrik ediyorum sizi. instagram hesap dondurma dedinmi sosyal medya devi seni oyalayıp duruyor. Çünkü reklamcılara karşı üye sayıları ile etkili oluyorlar. Ne kadar fazla üyeleri varsa o kadar reklam pastasından pay alıyorlar diyebiliriz.
   Instagram, facebook, twitter hepsi aynı. Birbirlerinden zerre kadar farkları yok. Bu böyle biline.

 2. Dilara Koçak

  15 Ekim 2016 at 22:58

  Anlamıyorum Instagram neden komple hesap silmeye müsade etmiyor? Dertleri ne bunların?

  Aslında ABD’nin herkesin bilgilerini depoladığı ve kesinlikle silmediği tezi doğru gibi. Facebook bilgileri de tamamen silinmiyormuş. Hatta Facebook bu bilgileri satıyormuş.

  Instagram hesabımı geçici olarak kapat demek instagram hesap dondurma demek zaten. Instagram hesap silme olmuyor ki bu.

  • Gonca

   5 Mayıs 2017 at 17:39

   İnstagram 500 milyon kullanıcıyı silmesinler diye toplamış zaten 🙂

 3. Ahmet Boz

  6 Kasım 2016 at 19:47

  Çok teşekkür ederim konu için Gonca. Çok yardımcı oldunuz bana. Anlamıyorum instagram üyelik için küçücük bir formu yeterli görüyor. Ama konu instagram hesap dondurma olunca bir sürü uğraştırıyor.

  Ayrıca instagram hesap silme de anladığım kadarıyla şu an için yok. Sadece dondurma yapılabiliyor. Yine de bu da iyi. Bu instagram Türkler tarafından yapılmış olsaydı inanın silme veya dondurma seçeneği olmazdı.

  Hep de kötülemeyelim. Çok işimize yarıyor bu sosyal medya. İster facebook olsun, ister twitter isterse de instagram bir çok alanda kullanıyoruz. Bu sosyal medya hesapları üzerinden para kazanları demiyorum. O ayrı bir kazançlı kapı. Yapa bilene tabii ki.

 4. Süleyman Şeref

  9 Kasım 2016 at 02:10

  Bu yahudiler başımıza öyle bir iş açmış ki, ne yaparsanız yapın kurtuluş yok. Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest veya bilmem ne sosyal medya hesabı hepsi birbirinin aynısı.
  Ne yüklerseniz yükleyin hiç bir zaman silinmiyor. Her zaman kalıyor kendilerinde. Hesabınızı askıya da alsanız, dondursanız da hatta silseniz de durum aynı.
  Bu yüzden hiç öyle instagram hesap dondurma, instagram hesap silme diye uğraşmayın. Olan olmuş bir kere deyin kullanın gitsin 🙂

  • Gonca

   5 Mayıs 2017 at 17:40

   Merak etmeyin az kaldı. Başkanlık sistemine de geçtik. Yakında milli yazılımlarımızla dünyaya meydan okumaya başlarız. Milli İnstagram, Milli Facebook, Milli Wikipedia yakındır.

 5. Ramiz Nağıyev

  10 Kasım 2016 at 11:32

  Makale için teşekkürler Gonca hanım. Bilemedim Gonca sizin isminizmi yoksa site ismimi. Ondan Gonca hanım diye hitap ettim.

  Instagram hesabımı şimdilik dondurdum. Daha sonra silme veya kapatma seçeneklerine bakacağım.

  • Gonca

   5 Mayıs 2017 at 17:41

   Gonca benim ismim. Aynı zamanda da sitenin ismi. Editörüm ben burada.

   İnstagram sizi terketmeden siz instagramı terketmişsiniz. Güzel gelişme. Kardeş ülke Azerbaycan’a selamlar.

 6. Ali Nalçacıgil

  12 Kasım 2016 at 16:23

  Ne uğraşıyorsunuz Instagram hesap silme veya hesap dondurma ile. Hükümetimiz bizi düşündüğü için muhtemelen yakında komple ulaşımı engelleyecek. Böylece kimse instagram, facebook, twitter filan giremeyecek. Bizi bizden daha fazla düşünüyorlar efenim.

  • Gonca

   5 Mayıs 2017 at 17:43

   İnstagram çok fazla siyasi takılmıyor. Kapatılmaz muhtemelen. Ancak yine de ne olur ne olmaz. Hiç belli olmaz. Bir bakarız İnstagram kapatılmış. Devlet bizi düşünüyor, instagram hesap dondurma diye uğraşmayalım istiyor.

 7. Mehmet Fatih Subaşı

  14 Kasım 2016 at 02:08

  Sizden ricam lütfen şu twitter ve facebook hesap silme ve dondurma nasıl yapılıyor yazarmısınız. Devlet memurlarına WhatsApp yasaklanıyormuş. Yakında Facebook, Twitter, Instagram da sırasiyle yasaklanır nasıl olsa. Iran, Çin ve Kuzey Kore’de yasakmış. Ülkemizde de yasaklanabilir.

 8. Hayrullah Bahçıvan

  22 Kasım 2016 at 11:46

  Facebook, Twitter, Instagram, Google hepsi Türkiye düşmanı. Hiç birisi Türkiye’nin dünya lideri olmasını ve hele hele Reis Recep Tayyip Erdoğan’ı çekemiyor. Ülkemizin başarılarını kıskanıyorlar. Büyük Türkiye rüyamız uykularını kaçırıyor.
  Ben sayın Cumhurbaşkanı ve diğer devlet yetkililerinden milli yazılım sosyal medya siteleri istiyorum. Lütfen Türk halkını yabancı sitelere mecbur bırakmasınlar.
  Ayrıca eğer milli sosyal medya sitelerimiz olursa artık Facebook, Twitter, Instagram, Google ülkemiz ve Reis aleyhine yayınlarla halkımızın kafasını kirletemezler.
  Milli siteler açılır açılmaz emin olun herkes dünya lideri Reisi çekemeyen Facebook, Twitter, Instagram hesaplarını hemen silme veya dondurma ile devreden çıkarır ve milli sitelere geçerler.

 9. Hasan Sabah

  30 Kasım 2016 at 16:19

  instagram silme zor birşey. Hatta hiç yapamazsınız gibi. instagram dondurma ise evet yapılabilir. ben denedim dondurdu.
  siz de bence instagram hesap silme yerine instagram hesap dondurma deneyin. böylece başarılı olacaksınızdır.

  • Fahri Kendigelen

   22 Aralık 2016 at 22:56

   Teşekkür ederim Adem bey! Ben de denedim oldu. Instagram dondurma silmekten kolay. Dondur dursun orada ne olacak sanki. Sonra kendi kendine silinir. Facebook öyle yapıyor.

  • dilber

   20 Mart 2017 at 23:09

   Peki nasıl yaptınız ben bakıyorum profilde öyle bişey yok

 10. Ayla Akat

  26 Aralık 2016 at 09:01

  İnstagram dondur deyince resimler siliniyor arkadaşlar haberiniz olsun. Geri dönünce resimleri göremiyorsunuz. Kısaca söylemek gerekirse İnstagram hesap dondurma da İnstagram hesap silme gibi birşey özünde.

  Ben yaptım pişman oldum. Nereden bulacağım o kadar resmi. Ben hesap dondur denince aklıma ne zaman aktif etsem herşey eskisi gibi olacak diye düşünmüştüm. Değilmiş 🙁

  Ben yandım siz yanmayın. Dikkat edin.

 11. Zeynep

  26 Aralık 2016 at 11:16

  Arkadaşlar merhaba ben geçen hafta pazar günü hesabımı dondurdum 5-6 saat sonra hesabımı geri açtım. Şuan tekrar dondurmak istiyorum ama nu işlemi haftada bir kez yapabilirsin yazısı çıkıyor. Bir haftayı geçti zaten neden donduramıyorum bilgisi olan var mı?

 12. Fevkaladenin Fevkinde

  5 Ocak 2017 at 00:20

  Çok müteşekkir oldum. Ellerinize sağlık. Çok yardımcı oldunuz. Instagram hesabı dondurdum yardımlarınızla. Şimdi kaldı silmek. Herhelde yakında onu da yaparız.

 13. Münevver Ayrancı

  9 Ocak 2017 at 02:16

  Instagram hesabımı geçici olarak kilitledim açamıyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz. Nasıl açacağım Instagram hesabımı. Resimlerim gitti. Kurtarmam lazım.

 14. Arda Turan

  26 Ocak 2017 at 01:53

  Ben de Instagram hesabımı dondurmak istiyorum. Yazan yazana. Çok yoruldum. Bir çözüm de bulamıyorum. Sizce dondurmalı mıyım, silmeli miyim?

  Burada ortaya çıkacak sonuca göre karar vereceğim. Herkesi yorumun altına cevaplarını bekliyorum.

 15. Fahri Eken

  1 Mart 2017 at 15:33

  Başlıca sosyal medya siteleri Facebook, Twitter hesap silme işkemine müsaade ediyor. Yalnız ne hikmetse instagram hesap silme işlemine izin vermiyor. Öyle bir link yok. Sadece hesap dondurma seçeneği var. Bu işleme de Hesabımı geçici olarak kapat ismini vermişler.

  Bu da gelişme aslında. Instagram hesap silme veya dondurma seçeneği olmasa ne yapacaktık ki. Öyle değil mi?

 16. Ahmet Şafak

  8 Mart 2017 at 21:24

  Konuyu okudum ne kadar insan Instagram hesap dondurma sıkıntısı yaşıyorumuş yahu 🙂 Sadece bende var bu sorun zannediyordum. Yine de makaleyi yazan, yorumlarla destekleyen herkese teşekkür ederim. Burada yazılanları uygulayarak çok kolay bir şeklde hallettim.

 17. Seçil

  10 Mart 2017 at 01:27

  İnstagramı dondurmak istiyorum direk anasayfaya atıyor dondurmak istediğimin de ne yapmalıyım bilgisi olan varmı

  • Saffet Karabacak

   10 Mart 2017 at 14:38

   Tekrar dene bence. Öyle şey olmamalı. Başka bir bilgisayardan dene veya. instagram dondurma çok da zor değil.

  • İrmak

   15 Mart 2017 at 21:54

   Merhaba ya bende de ayni problem oluyor siz halledebildiniz mi

 18. Sema Gümüşhan

  10 Mart 2017 at 22:27

  İnstagram dondurma dışında seçenek yok arkadaşlar. Ne kadar aradıysam Instagram silme diye seçenek bulamadım. instagram bizi çok seviyor. Gitmemizi istemiyor 🙂

 19. Okan Ruşen

  12 Mart 2017 at 03:20

  Instagram artık tamamen ticari bor hal almış. Birçok arkadaşım oradan alışveriş yapıyor. Eticaret merkezine dönmüş.

  Bence instagram dondurma değil instagram eticaret ile uğraşın. Yoksa instagram hesap silme de kimseye birşey kazandırmaz instagram hesap dondurma da.

  • Fatoş Karabacak

   13 Mart 2017 at 14:46

   Bu çok doğru. Bir çok ünlü butik var instagram üzerinde. İyi de ticaret yapıyorlar. Ancak çok az kişi bunu biliyor. %99.99 boş boş resim filan paylaşmak için kullanıyor. Zaten instagram hesap silme diye aratanlar da bu %99.99’luk kesim. Ticaret yapıp para kazananların böyle şeyleri düşünmediği aşikar.

 20. Hasip Kayacan

  15 Mart 2017 at 02:15

  Bir çok yorumu okudum. Arkadaşlar sizlerin hatası baştan bu siyonist kafaların kurduğu bu hayali dünyada yer almanızdır. İsmi üzerinde İnstagram ve Facebook SANAL AĞ. Yani gerçek değil. İnsanları uyutmak için Yahudi baronlar tarafından kurulmuştur. Önce buralara üye olup sonra da yok efendim INSTAGRAM DONDURMA, INSTAGRAM HESAP SILME diye aratınca komik oluyorsunuz. Bu Coca Cola içip sonra da google amcaya kolanın zararları nedir diye sormak gibi birşey. Lütfen dikkatli olalım. Recep Tayyip Erdoğan ne söylüyor devamlı; oyun büyük, tüm dünya reise karşı birlik olmuşlar. Şu anda yapmamız gereken en önemli şey REIS etrafında birleşmek. Instagram filan boş şeyler. Oyalanmayın öyle şeylerle.

 21. İrmak

  15 Mart 2017 at 21:52

  Ya ben hesap dondura giriyorum işaretliyorum sebebini şifremi giriyorum fakat tekrar profilime giriyor web sitesinden donduramıyorum yardımcı olabilir misiniz

 22. Salih Çerkes

  23 Mart 2017 at 08:25

  İnstagram ile yatıp, instagram ile kalkıyor olduk. Bu nasıl bir bağımlılıktır arkadaş ya. Siz instagram hesap dondurma, instagram hesap silme, instagram dondurma diyorsunuz ama ben her geçen gün daha da bağımlısı oluyorum. Var mı aranızda klinik psikolog. Galiba benim çarem onda. Yoksa bu instagram sevdası aldı başını gidiyor. yakında evlenme teklif edeceğim. Sevdiklerimin yüzünü her gün 1 saat görüyorsam bu sosyal site ile en az 4 5 saat göz gözeyiz. bu kadar da fazla galiba.

  Çözüm bulmalıyım ama ne? Hesap silme veya hesap dondurma şu aşamada bana göre değil. Önce aramızdaki sevgi bağlarını azaltıp daha sonra koparmak gerekecek galiba. Günlük kullanma limitimi 1 saate düşürsem yeter gibi şimdilik. Allah yardımcımız olsun.

 23. Kuşum Aydın

  24 Mart 2017 at 17:16

  Ben hiç hesap dondurma ile uğraşmak istemiyorum. Direk instagram hesap silme linki verirmisiniz. Ne uğraşacağım dondurma ile filan.

  Bana kısa yoldan kapatmak lazım. Uğraştırıyor sonra. Dayanamayıp geri dönüyoruz. En son 5000 civarında beğenenim vardı.

  Direk hesap silme linki bekliyorum sizlerden.

 24. Tayyar Soylu

  14 Nisan 2017 at 11:14

  Adamlar birkaç sene önce İnstagram diye bir site açıyor şimdi milyar dolarlık değeri var. Türkiyedeki kaç tane devasa fabrikadan daha değerli. Marka oluşturmak bu olsa gerek.

 25. Savaş Tavukçu

  6 Mayıs 2017 at 21:55

  Gen ör bu Instagram beni neyledi. Binbir derde düçar eyledi. Instagram hesap dundurma ayrı bir dert, hesap silme ayrı bir dert arkadaş. Ne yapacağımı şaşırdım.

 26. Aydan Tayyar

  28 Haziran 2017 at 14:57

  Ben kapattım sonra vazgeçtim açtım tüm resimler gitmiş. Resimleri geri getirebilene 100$ verebilirim. Varsa yapabilecek bana dönüş yapsın.

  Resimler benim için çok önemli. İnstagram uzmanlarının mesajlarını bekliyorum. Hesap dondurma ve hesap açma işleminden sonra gitti resimler.

 27. Hatice Yahyayeva

  2 Ağustos 2017 at 10:15

  Ben Azerbaycan’dan yazıyorum sizlere. Kardeş ülke Türkiye neden kendi İnstagram sitesini açmıyor? Çok mu zor acaba? Türkiye’de 80 milyon kişi yaşıyor. Bunların büyük çoğunluğu da genç. Bence açılırsa başarılı olur.

  • Gonca

   7 Ağustos 2017 at 15:55

   Hatice hanım o günler de gelecek. Gonca sitesini inşallah çok popüler site yapacağız. Ancak zamana ihtiyaç var şimdilik. İnstagram ne ki daha da popüler site olacağız inşallah.

 28. Ekrem

  10 Ağustos 2017 at 17:48

  Merhabalar,

  Öncelikle faydalı içeriklerle zenginleştirdiğiniz başarılı platformunuz için sizleri tebrik ederiz.
  Sitenizde İnstagram hizmetlerimizle ilgili ufak bir bilgi notu ve sayfamıza ait bir link paylaşma konusunda sizinle iletişime geçmek istedik.

  Bu konuda bir çalışma yapmamız mümkün olur mu sizlerle?

  Teşekkürler
  Ekrem Yüksel
  Marketing Specialist

 29. Arif Kaya

  23 Ağustos 2017 at 12:30

  Ben anlamıyorum bu kadar vatandaş İnstagram kullanıyor kimse de şikayet etmiyor. Ben hesabımı silmek istiyorsam bu Amerikan firma bana engel olmamalı. Bu ne ya. Adamların elinde oyuncak olduk.

  Ben instagram hesap silme ile ilgilenirken o bana instagram hesap dondurma öneriyor. Ben bir Türk olarak bunu kabul etmiyorum.

  Bence ümmetin yeni lideri Recep Tayyip Erdoğan bu işe el atmalı. Artık milli uçak, milli araba, milli tank projemizden sonra Milli Instagram projemizin de zamanı geldi. Reisin danışmanları bu konuda kendisini bilgilendirmeliler.

 30. Sevda Isayeva

  29 Ağustos 2017 at 16:06

  Ben İnstagram şifremi unuttum. Bu konuda ne gibi çözüm sunabilirsiniz. O zamanki mail adresimi de hatırlamıyorum. Kaldım göyle. Çok fazla da takipçim vardı.

 31. mira

  5 Eylül 2017 at 01:54

  ben nisan mayis gibi instagram hesabimi dondurdum bugun aktif ettim bi baktim tekrar dondurmak istedim fakat bana 7 gun icinde hesabini 1 kez dondura bilirsin dedi soyle birsey var zaten ben aylar sonra ilk defa bir kere actim ilk dondurdugum andan suana kadar hic acip tekrar dondurma islemi yapmadimki zaten

 32. Savaş Genç

  7 Eylül 2017 at 16:52

  Millet üşenmemiş onlarca yorum yazmış. Bu nasıl bir sosyal medya şirketi arkadaş. Yaptığı şeyi anlamamış demek ki kimse. Ben olsam mutlaka çözüm bulurdum.

  İşin garip tarafı da benim gibi sonuç düşünen kimseler bu büyüklükte bir şirketin başına geçemiyor. Çok yazık.

  İnstagram duy sesimi. Beni işe al.

 33. Bilal Erdoğan

  20 Eylül 2017 at 17:49

  Ben facebook kullanıyorum. Çok da memnunum. Bundan daha büyük mutluluk olamaz. Siz de kullanmayın Instagram filan.

  Gelin hep birlikte FB kullanalım. Bakın o zaman Instagram dondurma sorunu çözülüyormu çözülmüyor mu görün. İşte çözüm bu kadar basit. Yaaa.

 34. Halit Bahçıvan

  22 Eylül 2017 at 09:00

  Bir zamanlar myspace he hi5 vardı. hatırlayan var mı aranızda? Çok hoş sitelerdi. Ancak müşteri memnuniyeti azalınca kaybolup gittiler. Hi5 varken ne Facebook vardı ne Twitter ne de Instagram vardı.

  Bence bunu gözönüne alıyorlardır sosyal siteler. Kullanıcılarda alternatif çok olunca her an başka bir siteye kayabiliyor.

 35. Zafer Kaya

  25 Eylül 2017 at 14:27

  Ben sorunu çözdüm arkadaşlar. Çok kolaymış. Her şeyin başı sabır demişler ya aynen öyle. Bekleyen derviş istediğine ermiş de derler. Hesabınızı dondurdunuz sonra da açtınız diyelim. Sabırla resimlerin geri gelmesini bekleyin. Instagram yanlış yapmaz kimseye. O kadar güvenli yazılımdır kendileri.

 36. Aydan Karabacak

  26 Eylül 2017 at 10:26

  Sayın Instagram yetkilileri, Kevin Systrom ve pek muhterem Mark Zuckeberg efendi!

  Yıllardır aktif kullanıcınız olarak sizden öncelikle istirhamımdır. Lütfen benim hesaba 2 milyon filan aktif takipçi gönderin. Yok olmaz derseniz hesabımı kapatın. Ayrıca buradan ihbar ediyorum. Bazı Türk ünlüler fake hesaplarla takipçi sayısını şişiriyor. Önlem alın.

  Herkes Instagram üzerinden para kazanıyor neden ben kazanamıyorum. 2 milyon takipçim olsa ben de kazanabilirim.

  Söylediğim gibi önce medeni şekilde sizden rica ediyorum. Yardımcı olun.

 37. Pingback: Instagram Hesap Dondurma 2018, Kesin Çözüm Sunuyoruz | Afyon Hayat

 38. Pingback: Instagram Hesap Dondurma 2018, Kesin Çözüm Sunuyoruz | Afyon Hayat

 39. Alparslan Ucak

  22 Ağustos 2018 at 22:45

  Gonca hanim merhaba! Nasilsiniz? Sitenizi SAMANYOLU sitesine girerken ogrendim. Cok guzel siteniz var. Sizinle bir proje hakkinda gorusmek istiyorum. Instagram hesap dondurma konunuzun altina yaziyorum. Onaylamak icin girdiginizde goreceginizi umuyorum.

 40. Aydan Şener

  6 Ekim 2018 at 20:35

  Baylar ve bayanlar artık şu bir gerçektir ki sosyal medya birileri için devasa bir para kaynağı haline geldi. Her ne kadar biz kazanamasak da bu böyledir. Aşağıda örnekleri vereceğim.

  Instagram

  Bu web sitesi birileri tarafından ürün satış sitesi haline gelmiştir. Özellikle magazin dünyasının ünlüleri bu mecradan çok çok para kazanmaktadır.

  Facebook

  Bu mecrayı söylemeye gerek yok sanırım. Müthiş bir pazar dönüyor burada. Milyonlar kazanan kazanana.

  Instagram Hesap Silme ve Instagram Dondurma

  Bu ikisi çok farklı şeyler. Tamamen farklılar. Önce şunu açıklayalım Instagram hesap silme komple bu sosyal mecradan silinmek demek. Tüm verileriniz silinmiş oluyor. Ancak Instagram dondurma öyle değil. Geçici olarak bu sosyal alemden uzaklaşmış oluyorsunuz.

 41. Esra TAŞKIN

  10 Kasım 2018 at 17:00

  Öncelikle gonca ailesine bu güzel site için teşekkür etmek istiyorum. Biz de artık ailece GONCA sevenler arasına katıldık. Amacım Instagram Hesap Dondurma ile ilgili site bulmaktı. Sitenizde çok çok açıklayıcı bilgiler buldum.

  Sadece bununla da kalmadım. Aramalarım sonucu sitenizde Instagram Hesap Silme ile de ilgili bilgi olduğunu gördüm.

  Ellerinize sağlık Gonca hanım ve gonca ailesi.

 42. Merve Andaç

  6 Aralık 2018 at 17:51

  Instagram son zamanlarda sitesini yenilemiştir. Acaba Instagram hesap dondurma ile ilgili yukarıdaki bilgiler güncel mi? Aydınlatırsanız sevinirim.

  Boşuna girip panelde uğraşmayalım. Bu sosyal medya siteleri hiç mi hiç belli olmaz.

  Cevabınızı bekliyorum. Herkese teşekkürler!

 43. Ebru ANDAÇ

  26 Aralık 2018 at 12:21

  Bir zamanlar sosyal medya sitelerinde çok zaman geçiriyordum. Zamanla azalttım. İstiyorum ki tamamen el çekeyim. Instagram özellikle bağımlısı olmuştum. Hesap Dondurma değil de hesap silme daha fazla işimi görür. 2019 yılına Instagram hesabım olmadan girersem çok güzel olacak.

 44. Aynur Samedov

  30 Ocak 2019 at 00:16

  Azerbaycan’dan herkese kucak dolusu selamlar. Türkiye çok büyük bir ülke. Sosyal medya kullanıcıları da bir hayli fazla. Merak ettiğim şu neden kendi Instagram sitesini açmaz ki? O zaman herkes Instagram nasıl dondurulur diye değil de Türk instagram nasıl üye olunur diye aratır. Bence girişimciler bu konuda adım atmalı. Ne dersiniz?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir