Yeni Amerikan First Lady Melania Trump – Galeri

Amerika Amerika olalı böyle bir seçim görmedi. Hiç olmayacak birisi Amerikan başkanı oldu. Herkes Hillary Clinton başkan seçilecek diye beklerken, Donald Trump açık ara farkla başkan seçildi.

Donald Trump hem siyasi geçmişi olmaması bakımından hem de yaşadığı hayat ile aslında hiç de ideal bir başkan adayı gibi gözükmüyordu. Çünkü hem siyahların düşmanı, hem müslümanların düşmanı, aynı zamanda da kadın düşmanı gibi. Ancak halk seçimini her türlü yapabiliyor. Artık dünyada yeni moda bu 🙂

Neyse konumuz halkların seçimi değil. Bu Donald’ın diğer farklı özelliği ise eşinin eski açık saçık resimleri olan birisi olması. Dünyada çok az halk böyle bir first lady’e sahip. Melania Trump eskiden çok cüretkar resimler çektirmiş. Donald ile evlenmeden önce.

Melania Trump Resimleri

first lady melania trump
Yeni Amerikan First Lady Melania Trump

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

3 Responses

 1. Hanım Ağasoy dedi ki:

  Amerikan halkı şimdi bu First Lady Melania Trump ve onun kocası olacak başkandan onları refaha kavuşturmasını, doğru yola çıkarmasını mı umut ediyor? Yazık çok yazık. Bunlar lüks, sefahat içinde yaşayan bir aile. Amerikanın fakir halkı bunların umrunda bile değildir.
  Bu adam dünyanın en zengin insanlarından birisi. İşleri zaten çok yoğundur. Önümüzdeki 4 yıl boyunca bu ne zaman şahsi işlerinden zaman bulup başkanlık yapacak acaba.
  Amerikan halkı için üzülüyorum. Ayrıca bu adam müslüman düşmanı. İslam alemini Allah (CC) büyük belalardan korusun.

 2. Reza Zarrab dedi ki:

  Her zaman Donald Trump taraftarı olmuşumdur. Çok severim kendisini. First Lady Melania Trump hanıma da çok saygım var. Şu an Amerikadayım. Müsaadeleri olursa kendilerini ziyaret etmek isterim.

 3. Furkan Erbek dedi ki:

  Melania Trump kaç yaşında acaba bilen varmı? Muhtemelen 30unu yeni devirmiştir. Daha fazla göstermiyor çünkü.
  Melania Trump resimleri ile insanları baştan çıkardı gittiler oyları Donald Trump’a verdiler. Amerikan halkı hapı yutu gibi. Zaten lüks hayat yaşan bir aile Trump ailesi şimdi artık Amerikan halkı doyurur bunları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir