Donald Trump Evde Tek Başına 2 filminde oynamış

Amerikanın 45. başkanı seçilen Donald Trump farklı özellikleri ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Herkes ilk şaşkınlığı Donald Hillary Clinton karşısında açık ara farkla başkan seçilince yaşamıştı. Daha sonra yaşadığı hayat, altın varakalı evi, internette çıplak fotoğrafları dolaşan karısı ile şaşırttı dünyayı.

Meraklı gazeteciler tarafından her gün Donald Trump hakkında ilginç bilgiler gelmeye devam ediyor. Önce bir çizgi filmde 2000 senesinde Donald Trump’ın başkan seçileceği ve hatta halkı nasıl selamlayacağının bile belirtildiği ortaya çıktı.

En son medyaya düşen bilgilerde ise Donald Trump’ın 1992 senesinde çekilen Evde Tek Başına 2 filminde oynadığı ortaya çıktı. Bakalım daha neler ortaya çıkacak.

Donald Trump kimdir?

Donald Trump 14 Haziran 1946 doğumlu. Yani şu an 70 yaşında. Emlak milyarderidir. Dünyanın En Zengin 400 İnsanı listesinde yer alıyor. Kendisi 3 defa evlenmiştir. Sırası ile Ivana Trump (1977–92), Marla Maples (1993–99) ile evlilik hayatı yaşamış, şu an ise Melania Trump (e. 2005) ile evlidir.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

2 Responses

 1. Ali Ramiloğlu dedi ki:

  Amerikalılar daha nelerle karşılaşacaklar kimse bilmiyor. Kendilerini öyle bir sorunun içine soktular ki bir daha çıkamazlar.

  Umarım bu Donald Trump denen adam Gorbaçov’un Rusyayı parçaladığı gibi Amerikayı parçalamaz.

  Bekleyip göreceğiz bakalım. Bu arada Evde Tek Başına 2 çok sevdiğim bir film.

 2. Mehmet Kaya dedi ki:

  Adamda para var. Dünyanın en zengin insanlarından. Ve aynı zamanda gösterişe de meraklı. Dolayısıyla filmde oynaması filan normal. Ancak çok kısa sahnede oynamış.
  Bildiğim kadarı ile eski eşi Marla Maples ve ondan olan kızı Tiffany Trump da filmlerde oynamış.
  Yani bunlar olağan şeyler. Çok şaşrımamak lazım. Donald Trump Evde Tek Başına 2 filminden sonra şimdi de AMERİKAN RÜYASI filminde oynuyor bence 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir