Obama’nın kızı için 50 inek 70 koyun 30 keçi teklif etti

Obama'nın kızı için 50 inek 70 koyun 30 keçi başlık parasıKenya’lı avukat Barack Obama’nın Kenya ziyaretinin öncesinde, kızı Malia Obama ile evlenebilmek için başlık parası olarak 50 inek 70 koyun 30 keçi teklif etti.

ABD Başkanı Barack Obama’nın kızı Malia Ann Obama ile evlenmeyi teklif eden Kenyalı avukata karşı ciddi bir tepki geldi.

Barack Obama’nın babası Onyango, Kenyalıdır.

Kenya’lılar tepkili

Avukatın yaptığı Kenya’da çok tartışıldı. Malia Obama 18 yaşında genç bir kız. Kenya’lılar avukatın yaptığının onları utandırdığını söylüyorlar.

Tepkilerden birisi şu şekilde: 21. yüzyılda yaşıyoruz dostum, lütfen bizi geçmiş eski zamanlara götürme. Kadınlar karşılığında hâlâ inek ve keçi öneren geleneksel insanları unutmak için çok çalıştık.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. Adil Kara dedi ki:

    Bu ne yaa. Ciddi mi? Sırf Barack Obama’nın babası Kenya’lı diye bu avukat neden havalara girmiş ki.

    Dostum kızını istediğin adam Amerika Birleşik Devletleri başkanı Barack Obama. 50 inek 70 koyun 30 keçi başlık parası ile gül gibi Malia Obama sana evet diyecek mi sandın.

    Bu avukat ya çok saf, yada dünya çapında gündeme gelmek ve ünlü olmak için yapmış bunu. Avukatlar çok kurnaz olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir