Duygu Koz kimdir?

Güldür Güldür eğlence programının sevilen karakteri Bilal olarak bilinen Onur Buldu evlendiğini açıkladı. Tüm dünyayı dolaşarak evleneceği kızı arayan Bilal kiminle evlendi? Herkesin merak ettiği Duygu Koz kimdir, nerelidir, kaç yaşında, boyu kaç, kaç kilo sorularını yanıtlayalım istedik. Böylece merakları gidermiş oluruz.

Duygu Koz kimdir?

Duygu Koz ismini ilk Onur Buldu’nun oynadığı Bayi Toplantısı filminin galasında 17 Nisan 2020 tarihinde evleneceklerini ilan ettiğinde duymuştuk. Burada evleneceklerini açıklayan Onur düğünü ise Beşiktaş Kültür Merkezinde yapacaklarını söylemişti.

Ancak herkesi ve dünyada birçok şeyi değiştiren Koronavirüs düğün planlarını da değiştirdi ve Onur Buldu ile Duygu Koz çifti nikahlarını evlerinin bahçesinde yaptılar.

Onur Buldu ve Duygu Koz film galasında

Duygu Koz kimdir, nerelidir, boyu kaç, kaç kilo ve diğer merak edilen bilgileri zamanla buradan daha geniş bir şekilde duyuracağız.

Onur Buldu Kimdir?

Oyunculuğu ile herkesi kendisine hayran bırakan Onur Buldu 4 Ağustos 1982 Bergama İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olarak sanat hayatını devam ettirmektedir. Doğu aksanıyla çok iyi konuşmaktadır. Bunun sebebi de Mazgirt, Tuncelili ebe hemşire bir anne ve öğretmen bir babanın evladı olmasıdır.

Oynadığı Sinema Filmleri

Organize İşler, 2005
Plajda, 2008
Aşk Geliyorum Demez, 2009 (Cemal)
Ada: Zombilerin Düğünü, 2009 (Ömer)
Sonsuz, 2009 – Hastane Görevlisi (37. Dk)
Baydara: Edra’nın Kaderi, 2011
Berlin Kaplanı, 2012 (Antrenör)
Böcek (Kısa Film) 2013
Eyyvah Eyvah 3, 2014
Olur Olur, 2014 (Ertan)
İçimdeki Ses, 2015 (Alptekin Güven)
Dedemin Fişi, 2016 (Marif) (Arif)
Yok Artık! 2, 2016 (Meriç)
Cici Babam, 2018
Bayi Toplantısı, 2020

Oynadığı Dizi Filmler

Avrupa Yakası, 2007 (Metin)
Doktorlar, 2007
Benim Annem Bir Melek,2008 (Hırsız)
Yalancı Romantik, 2009
Papatyam, 2009-2011 (Yusuf)
Aşağı Yukarı Yemişlililer, 2011 (Recep)
Güldür Güldür, 2013 – Günümüz, (Bilal Koçyiğit)
Analı Oğullu, 2014 (Cüneyt)
Jet Sosyete (2019) – Gencebay (48. bölüm)

Duygu Koz ve Onur Buldu Galeri

Genç çift sosyal medya hesaplarından birlikte çok fazla resimlerini paylaşmıyorlar. Artık evlendiklerine göre daha fazla birlikte resimlerini göreceğimizi umuyoruz. Çifte mutluluklar dileriz.

Gonca

1995 doğumlu Gonca KAPLAN Galatasaray Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Anne Bebek, Dekorasyon, Güzel Sözler, Kültür Sanat, Moda, Teknoloji, Yemek Tarifleri ve diğer konularda yazılarını sahip olduğu Gonca sitesi üzerinden sizlerle paylaşmaktadır.

You may also like...

3 Responses

 1. Zeynep ÜNLÜ dedi ki:

  Severek izlediğim Güldür Güldür Show programında Bilal önce Brezilya sonra ABD dolaşarak annesine gelin arıyordu. Adam tüm dünyada bulamadığı kızı Türkiye’den bulmuş meğerse 🙂

  Duygu Koz güzel bir kız. Sanki Onur Buldu bu kızın yanında biraz küçük kalmış ancak sevdikten sonra sorun yok. Allah mutluluklarını artırsın.

 2. Sevda İsayeva dedi ki:

  Bence Onur Buldu ile Duygu Koz birbirlerine çok yakışmış. Bilal skeçlerde hep vurgu yapıldığı gibi boydan biraz küçük kalmış ancak sorun teşkil etmez. Umarım bir ömür mutlu olurlar.

 3. Ebru Andaç dedi ki:

  Magazin haberlerini seyrederim ancak hiç birinde Onur Buldu sevgilisi ile yakalandı filan duymadım. Sebep ne olabilir acaba? Duygu Koz ile kaç senedir birlikte? Neden başka bir kız değil de Duygu. Cevaplarını bekliuoruz Bilal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir